Arama sonuçları

1. B

Profesyonel Grafik Tasarım

topkapı matbaacılar sitesindeyiz burası okey derseniz cv lütfen modaetiket@hotmail.com
  2. B

Deneyimli Grafiker...

topkapı matbaacılar sitesindeyiz burası okey derseniz cv lütfen modaetiket@hotmail.com
  3. B

tecrübeli grafiker

Aranan Özellikler: ÇORAP ETİKETLERİ KARTON ETİKET BASKI ETİKETİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZA *COREL, PHOTOSHOP, FREEHAND PROGRAMLARINI KULLANABİLEN *TERCİHEN MATBAA KONUSUNDA TAM DENEYİMLİ *LİSE VEYA ÜNİVERSİTE MEZUNU *GRAFİK TASARIMI KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ *İNSAN...
  4. B

Başak Vektörleri

Tesekkurler dostum
  5. B

Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum İstanbul

topkapıda etiket matbaa firmasını yardımcı grafiker arıyoruz behlulbozkurt@hotmail.com bu adrese cv nizi bekliyoruz.
  6. B

Matbaaya grafiker

MATBAAYA GRAFİKER ARIYORUZ KARTON ETİKET DOKUMA ETİKET BASKI ETİKET YAPAN FİRMAMIZA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE TAM ZAMANLI GRAFİKER ARIYORUZ. irtibat : 0212 612 86 47 ernuretiket@gmail.com
  7. B

Tam Zamanlı İş Arıyorum

topkapı 2 matbaacılar sitesinde grafiker olmak çalışmak isterseniz behlulbozkurt@hotmail.com 0554 857 22 44 telefondan da ulaşabilirsiniz
  8. B

Yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım İstanbul

topkapı 2 matbaacılar sitesinde grafiker olmak çalışmak isterseniz behlulbozkurt@hotmail.com 0554 857 22 44 telefondan da ulaşabilirsiniz
  9. B

Tam Zamanlı İş Arıyorum...

10. B

acemi grafiker adayı :)

Yukarı Alt