Arama sonuçları

1. mete meral

Cnc operatörü

Tabelacıya CNC operatörü aranıyor. Şirinevler 0.535.227.78.79
  2. mete meral

Adobe Illustrator cs3 öğrenmek istiyorum

merhaba ben Adobe Illustrator cs3 kullanmaya başladım ama hangi menü ve menü içerisindeki butonlar ne işe yarar bilmiyorum. bütün menülerin anlatımını içeren bir konu varmı acaba bulamadım.sınava giricek arkadaşlar var onlarada bu sayede yardımcı olabilirim. yardımcı olursanız sevinirim....
  3. mete meral

saat

saat vektörü arıyorum saat ayarına ölçülendirilmiş doğrumu yanlışmı arıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim saat yapıcam
  4. mete meral

el yıkama ve yangın talimatları (istek)

resimli anlatım olarak ameliyat öncesi cerrahi el yıkama ve yangın söndürme talimatları elinde olan varsa paylaşabilirmi hastane için arıyorum bulamadım ( el yıkama talimatı cerrahi için olması şart) teşekkür ederim şimdiden...
  5. mete meral

eps yi cdr ye makro ile toplu halde çevirme

arkadaşlar 2-3 ay önce okumuştum ama bulamıyorum eps dosyalarını makro yardımı ile bir kerede bütün dosyaları cdr formatına çeviriyoduk corel 11 de yapamadım bir türlü x3 te vardı galiba aklıma gelmiyo yardımcı olurmusunuz
  6. mete meral

alcatel lucent logosu

bu logoyu cdr olarak atarsanız sevinirim alcatel lucent
  7. mete meral

düzenli ölçüdeki daireleri düzenli bir biçimde daire içine yerleştirme

düzenli ölçüdeki daireleri düzenli bir biçimde daire içine yerleştirme konusunda yardım edermisiniz resimde gösterildiği gibi daireleri nasıl bir biçimde koyabiliriz. led ışıklı tabela içi bu yola ihtiyacım var http://img263.imageshack.us/img263/6180/screenhunter051.jpg bu linkte resim...
  8. mete meral

kom ve endeep in logosu lazım

arkadaşlar kom ve endeep mayo firmalarının logoları lazım elinizde varmı?
  9. mete meral

bu siteden yazının resmini gösterin fontun adını söylesin

arkadaşlar ben bizzat denedim ve yaptım işini yarayacığına eminim bir deneyin hak vericeksiniz.. http://new.myfonts.com/WhatTheFont/ bu URL yi direk girin sizi font bulma aracına getirecek orada yazı resmini seçin ve devam edin bugün çok zor durumdaydım ve bu şekilde buldum
  10. mete meral

Corel Draw'ın Tüm Menüleri ve İşlevleri

--------------- File (Dosya) Menüsü --------------- New (Ctrl+N): Yeni bir Corel dosyası açmak için kullanılır New From Template: Corel’in hazır şablonlarından faydalanarak yeni bir çalışma sayfası açar Open (Ctrl+O): Daha önceden hazırlanmış bir Corel dosyasını açar Close...
  11. mete meral

ev dekorasyon,ev içini konu alan resimlere ihtiyacım var

arkadaşlar resim arşivinde bulamadım bir sürüde site gezdim bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim
  12. mete meral

papyon logo istek

arkadaşlar elinde papyon logosu varmı acaba?
  13. mete meral

Tekirdağ Belediyesi Logo

Selamınaleyküm. arkadaşlar tekirdağ belediyesinin logosu vectörel olarak elinde olan var mı? acil ihtiyacım var.
  14. mete meral

merhaba

heç böylesinide yapmamıştım:)))) selamlar olsun ülkem insanlarına:)
Yukarı Alt