Arama sonuçları

1. oslemacar

php ile faktöriyel alma

Merhabalar php öğrenmeye çalışıyorum... basit bir hesap makinesi yaptım... girilen 2 sayıya 4 işlem yaptırabiliyorum birde yüzdelerini aldırabiliyorum ama girilen 2 sayının faktöriyellerinin toplamını da almak istiyorum nasıl yapalabilirim yardımcı olan olursa sevinirim...
  2. oslemacar

ATATÜRK resmi (istek)

merhaba arkadaşlar acaba elinde bu resmin yüksek çözünürlükde olanı varmıdır baskı için kullanılacak yüksekliği 2 mt gibi olacak teşekkürler şimdiden...
  3. oslemacar

Web Browser larla ilgili sorunnn

bir site için yaptığım tasarım internet explorer da farklı firefoxda farklı duruyor bununla ilgili resimlerden 1.si explorer 2.side firefox görüntüsü firefoxda farklı yani yanlış duran yerleri işaretledim.. bu farklılığın nedeni vede çözümü ile ilgili beni bilgilendirirmisiniz lütfen....
  4. oslemacar

Bir lise için web sitesi

1.si anasayfa olacak ; flash animasyonlar olucak ama sayfanın tümünde değil örneğin sağdaki tüplerdeki sıvılarda fokurdama şeklinde bir animasyon olacak ve tıklandığında okula ait laboratuarın görüntüleri gelecek gibi... 2.side alt sayfaları olacak, sağdaki menüden de anlaşıldığı üzre...
Yukarı Alt