Arama sonuçları

1. Nuray Gökçe

good year lassa logosuna ihtiyarcım var

arkadaşlar goodyear lassa prelli michelin brıdgestone logolarına ihtiyarcım var nette aradım fakat pikseller çok bozuktı düzeltmeye yada tekrar yapmaya vakım yok yardımcı olursanız secinirim not vinil afiş olacak 3000*700
  2. Nuray Gökçe

vakfıkebir ekmek resmine ihtiyarcım var

hanı derlerya vakfıkebir ekmegı taş fırında pişmiş olan türlerinden şööle kocaman yuvarlak şeklinde olak ekmek resimlerine ihtiyarcım var şimdiden teşşekkürler
  3. Nuray Gökçe

tabela denemem

düşünce ve rorunlarınız iyi yada kötü benı sevindirecektir
  4. Nuray Gökçe

panasonic DMC-fZ5

garanti süresi 01.08.2009 bitiyor satmamın nedeni yeni bir makina almak istiyorum. ilgilenen herkeze şimdiden teşekkürler Çözünürlük: 5.0 Mp - Optik Zoom: 12 X - Dijital Zoom: 4 X - Dahili Bellek: 16 Mb - Bellek Artırımı /Cinsi: Var / SD/MMC - Bağlantı / Arabirim: USB - Flaş/Flaş Modu...
  5. Nuray Gökçe

staj yapmak istiyorum

merhaba yakın bir arkadaşımın rıcası üzerine yegeni için staj yeri arıyorum adapazarı / sakarya merkez tercihimizdir en geç cuma gününe kadar cevap vereblilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  6. Nuray Gökçe

dektop Author

dektop author ilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yazsın sayfaların nasıl çogaltıldıgını anımsayamıyorum şimdiden teşekkürler
Yukarı Alt