Arama sonuçları

1. J

fotolarınız kolayca küp yapabilirsiniz

photoshop cs3 te indirdigimiz dosyayı nereye kaydedecegiz? adobe/photoshop cs3 var fakat present yok
  2. J

selamlar

hepinize ilginizden dolayı teşekkür ediyorum... hoşbulduk... okudugum bölüm nedeni ile gece geç saatlere kadar çalışmam gereke biliyor.. onun için böyle bi nick kullanıyorum :)
  3. J

Flash ile ilgili soru ve sorunlarınızı bu başlık altında yazınız

@Abdullah Şahin bunu da denedim üstad hazırladım import ettim ... fakat bi türlü çalışmadı yükleniyor geldi ve kaldı... import ettigim yapıları açmadı bile bende kafaları yedim buraya yükledim... benim için bunu yapa bilecek bir arkadaş var mı ?
  4. J

selamlar

@Burak saolun teşekkürler
  5. J

selamlar

@miracle :))) nickimin türkce okunuşu caçofnayts dır gecelerin yargıcı anlamına gelir... gerçekten çok sıcak bi ortam var içerde
  6. J

selamlar

öncelikle çok güzel ve ögretici bir site kurmuşsunuz bu acıdan yönetim kadrosunu kutlarım.. ben grafiker degilim ama ilgim var ... normalde tıp fak. ögrencisiyim... ve aranızda olmaktan dolayı çok mutlu oldugumu söylemek isterim... paylaşımlarnız ve site için deki konu paylaşımlarına diyecek...
  7. J

@Busse VALLA NASIL TEŞEKKÜR EDECEGİMİ BİLEMİYORUM DOWVLOAD ADRESİ : http://rapidshare.com/files/145577055/header.rar.html
  8. J

@Abdullah Şahin bu dediginide denedim yine olmadı 3 gündür ugraşıyorum bir türlü yapamadım kafayı yemek üzereyim... acaba ben upload etsem benim için bakar mısın ??*
  9. J

@Busse ben uzantıyı .fla ya çevirdim ve flash cs3 te actım gerekli kısımları da layer bölümünden değiştirdim fakat filmi önizle dedigimde sadece yükleniyor geliyor... düzenledigim filmi tekrar tamamını nasıl göre bilirim ? ve bu dosyayı .swf uzantısı ile film şeklinde nasıl kaydede bilirim...
  10. J

selam arkadaşlar elimde .swf uzantılı bir film var diyeyim (daha dogrusu flash efekt eklenmiş bir yazı var ) ben bu yazıyı degiştirmek istiyorum acaba .swf uzantılı bir filmin içerigini degiştirmek mümkün mü ... eger mümkünse nasıl yapıla bilir...
Yukarı Alt