Arama sonuçları

1. ayse68ceyz

Accurate 4de Yapılan ıkı Farklı Desen

merhaba accurate ...sanırım nakış programları konusunda deneyınlısınz..ben bu sıtede yenıyım..nakış işleme ve çeyız işlerı yapıyorum..kendı çizmlerımı yapıp bunları işleme durumuna getırıp makınemde işlemek ıstıyorum..programlarım var ama pek kullanmayı bılmıyorum..nakış-arma-logo gıbı...bana...
  2. ayse68ceyz

Accurate 4 te resim işleme

merhaba arkadaşlar bende nakış işleme uzerıne çalışıyor..çeyız işlerı yapıyorum..desenı işleme halıne getırebılmeyı öğrenmek ıstıyorum bana yardımcı olursanız sevınırım...drawıngs ve accurate programlarında bı desen çizimi nasıl oluyor ve nakışa çevrılıyor.?? teşkederım..iyi çalışmalar..
  3. ayse68ceyz

corel drawings ile alakalı

merhaba nasılsınz..arkadaşım ben corel drawıngs hakkında bılgı almak ıstıyorum yardımcı olurmusunz..bu konuda yenıyım.. elvan yıldız şuan onlıne oldugunuzu göruyorum..corel drawıngs konusunda bılgınız varmı..nerde kullanıyorsun öğrenebılırmıyım..bu konuda sız yardımcı olabılırmısınz..
  4. ayse68ceyz

Freehand'de çalışma yaparken rahat çalışma tekniği

merhaba ömer bey..freehand programını yenı öğrenıyorum..buradakı toolbarsı kullanarak yenı desenler hazırlamak ıstıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım..buradakı anlatımlar guzel.. merhaba ..ömer bey buradakı freehand derslerı için teşkkurler bu konuda yardımcı olursanız sevınırım programı...
  5. ayse68ceyz

logo nasıl çizilir-1 (görsel ders 9)

teşkederız ..yenı çalışmalar gösterebılırmısın emıne arkadaşım..bende işlerımde logolar ve okul armaları hazırlamalıyım..yardımcı olursan sevınırım..çalışmalarından ıyı dersler alıyorum ve ögrenıyorum..teşk..eger msn varsa bana yardımcı olursan sevınırım.. merhaba ..sanırım serkan bey bu...
  6. ayse68ceyz

Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

residents 2000..arkadaşım o resmı drawıngs e nasıl aldıgınızı anlatırmısınz..? teşkederım..ben bunu yapamadım bu konudakı çalışmalara yenı başladım...drawıns programım var..
  7. ayse68ceyz

arkadaşlar ben corel draw ve drawıngs programlarına ulaştım...teşkederım..yanlız bı rıcam olacak corel draw a bı resmı nasıl alabılırım bunu yapamadım...aldıgım resmı yada hazırladıgım desenı drawıngs e nasıl akataracağım..işleme halıne getırebılmek ıçın ??......izlemem gereken yolu...
  8. ayse68ceyz

corelde bir buton yapmak kaç dakkanızı alır ki? (görsel ders 3)

sevgılı emıne hnm corel derslerın ve anlatım çok guzel bıraz daha anlatım yaparmısın ben yenı öğrenıyorum..paylaşımların için teşk ederım...bunlar benm için faydalı bır gelışme gösterıyor bu çalışmalarımda..
  9. ayse68ceyz

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

merhaba..desenlerınız ve paylaşımlarınız çok guzel..herkese teşkkurler..sevgıyle yapılan her desen paylaşıldıkça daha guzel izler bırakır...
  10. ayse68ceyz

Pes formatında karışık nakış desenleri

merhaba..ceyizci..ben ceyiz işlerıyle ugraşıyorum..sızın nakışlarınzdanda yararlanmak ısterım..yardımcı olursanız teşkederım.. sız nerde çalışmalarınızı surduruyorsunuz?ii çalışmalar..
  11. ayse68ceyz

Corel X4 Görsel Sesli Anlatım

slm ...ben rapidshare den dosya ındıremıyorum..ızlemem gereken yol hakkında bılgı verebılırsınız yapamadım...yardımlarınz için teşkederım...corel x4 programım var kullanma konusunda bılgılenmek ıstıyorum.. slm..serkan bey benm pc de rapidshare den ındırmeyı yapamadım..bana ızlemem gereken yol...
  12. ayse68ceyz

ik logom nasıl olmuş yorum istiyorumm

slm..arkadaşlar logo programını nerden bulabılırım yardımcı olurmusunz..nasıl yapılacagınıda sızın yazılarınızdan anlamaya çalışıyorum teşkederım..guzel paylaşımlar için..
  13. ayse68ceyz

Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

teşkederım serkan bey...bu program uzerınde çalışmak ve yenı desenler hazırlamak ıstıyorum..corel draw programını kullanmak ve öğrenmek ıstıyorum...grafık tasarım hakkında pek bılgım yok bu konuda da yardımcı olurmusunz...teşkederım..saygılar..
  14. ayse68ceyz

Çiçek nakış desenleri

merhaba...selcukygt.. eos programına ulaşabılmem mumkunmu acaba..? nakış işleme çalışmalarıyla uğraşıyorum..yardımcı olabılırmısınz..teşkkurderım..desenler guzel..
  15. ayse68ceyz

2170 adet karışık embroidery desing

hepsi çok guzel paylaşımın için teşkkurler..
  16. ayse68ceyz

merhaba..residents 2000...arkadaşım..ben corel drawıngs programına ulaşmak ıstıyorum yardımcı olurmusun...nakış ve çeyız işlerı ile ugraşıyorum..yardımcı olursanız sevınırım teşkederım...
  17. ayse68ceyz

Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

merhaba serkan bey...ben nakış progamı olarak corel drawıng x 3 u kullanmak ıstıyorum..vede bu programa ulaşmak bana yardımcı olabılırmısınz..teşkederım..sızın bu konu hakkında bılgı ve deneyımınz oldugunu göruyorum yazdıklarınzdan..banada yardımcı olursanız sevınırım..demo suna ve programa...
Yukarı Alt