Arama sonuçları

1. Fulyam

Photoshop ve Dreamweaver ile Sİte Yapımı ( Video-Sesli)

Ömer yanlış algılanmasın sözüm sana değil. yani demek istediğim keşke dilimleme yapılmadan bir şey olsa olduğu gibi DW ye aktarsa. tabiki bunu ancak sistemsel olarak yapmak mümkün onu da adobe ile görüşmek lazım. :) yapsınlar yaa... herşeyi yapıyorlar madem bunu da yapsınlar :)
  2. Fulyam

beklentim biraz daha fazlasıydı. Dilimleme yönteminden başka yol yok mu? Niye direk dw ye aktarım yapamıyoruz .
  3. Fulyam

Benimde aradığım şey buydu. İnş. güzel anlatılmıştır. şimdi izleyeceğim Teşekkürler . bakalım nasıl oluyor aktarım : )
  4. Fulyam

Jquery Öne Çıkan Menü Örneği

kullanımı konusunda açıklama yapmanız çok güzel olmuş. Teşekkürler
  5. Fulyam

Web Tasarım Dersleri - 9.Ders - Dropdown Menü Yapımı

Basit ama şık bir tasarım yapmayı derinlere dalmadan kolay bir şekilde yapılmasını çok güzel ifade etmişsiniz Teşekkürler..
  6. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 9 - slider yapımı

Demek istediğimi zaten anlatmışsın ama 20. dakikada :) o kadar sabretseymişim keşke : ) Neyse aynı yoldu zaten benimde bulduğum. Bu arada ders için teşekkürler : )
  7. Fulyam

okdir çözdüm nasıl yaptığını : )
  8. Fulyam

Ali birşey soracağım. Oluşturduğun kırmızı zemin uzerinde resmi nasıl cropluyorsun. Ben yapınca direk croplağım ekran geliyor.diğer bölümler siliniyor. 3.20 inci dakkadaki yaptığın işlemi soruyorum.Umarım anlatabilmişimdir : )
  9. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 7 - arama kutusu yapımı

:( örnekler yapmıyorum evet . Teşekkürler anımsattığın için :) sen windows kullanıyorsun . Ben macbook kullanıyorum. Henüz monitör bulamadım yani aslında buldumda 2.600 çok pahalı . notebook da grafik işi yapmak çok sıkıcı :( sence mac mi windows mu ? hangisi daha iyi. şimdiye kadar windows...
  10. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 8 - dropdown (açılır) menü yapımı

buraya kadar da okdir :) Ali güzel anlatıyorsun valla soracak soru kalmıyor bize :)
  11. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 7 - arama kutusu yapımı

buraya kadar sorunsuz okdir :) gelecek derse hazırım :D
  12. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 4 - haber sitesi yapımı (eskiz)

öyle ama iş ilanlarında öyle demiyorlar :)
  13. Fulyam

hımm peki. o zaman PS tasarımından sonra bide DW yi anlatırsın :) olmaz mı ? En azından bir sitemiz olsun çalışan :)
  14. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 3 - arkaplan oluşturmak

biraz daha ilerletelim gönderirim :) henüz bişi yapmadım anlattıklarından başka. 6. derse kadar yaptım.
  15. Fulyam

Ali sen devam et ben peşindeyim :D herkes bıraksa ben bırakmam izlemeyi :) cidden artık öğreneyim istiyorum. öğreniyorum sonra o işi yapmayınca unutuyorum... vs vs.. şuan ama sadece aklımda web tasarım var .. bu sefer bırakmayacağım inş.
  16. Fulyam

Valla Ali sen bu siteyi gerçekten bu kadr kolay yapabileceğimizi düşünüyormusun :D Şaka bir yana gerçekten hepsini öğretecekmisin valla merak ediyorum ... Tasarım okey de arkaplanda programlama da lazım. DW damı yapacağız o kısımları.
  17. Fulyam

Teşekkürler Ali. İfade tarzın gerçekten çok güzel. Pratik ve nelere odaklanacağımızı dile getiriyorsun Geçmişte o kadar kursa gitmiştim. Özelde dahil. Bunu anlatan olmadı : ) Bilmediğim bişiyi öğrenmek güzell ...
  18. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 2 - kısayollar

Teşekkürler Ali . iyiki varsın : )
  19. Fulyam

Photoshop web tasarım dersleri - 1 - giriş ve sayfa yapısı

Merhaba Ali uzun süre ara vermiştim ben photoshopa . şimdi tekrar başladım. ve unutmuşum bir çok şeyi. anlatım biçimin çok güzel. gayet net ve açıklayıcı. Teşekkürler paylaşımın için.
Yukarı Alt