Arama sonuçları

1. Fulyam

Blue Wind -Fulyam

2. Fulyam

fulya - Afisler

Sonunda oturup bişiler yapabildim... : ) bu da ikincisi (bayağı çalışmam lazım biliyorum.. : )
  3. Fulyam

fulyam -Ozkan Atik

Çıka çıka bu çıktı benden : )
  4. Fulyam

panelleri açılır kapanır yapmak

Arkadaşlar ben feehand kullanırken çalışmatığım bütün panellerin açık olmasını istiyorum ama ekrani kaplasınlar istemiyorum. lazım olduğunda ben onları açıyım. Ama o gruplamayı bulamadım. Nasıl yapılıyor... Yani sağ tarafı nasıl sabitliyorsunuz. Sabitledikten sonra ortada bir küçük ok gibi bişi...
  5. Fulyam

fulya_calısma-1

6. Fulyam

Renklendirme nasıl yapılır..

Arkadaşlar merhaba .. benim bi çalışma yapmam lazım... Ama isteidğim tam olarak aşağıdaki gibi bişi. benzetemesemde yapmaya çalışıcağım... Bana yardımcı olabilir misiniz. Bende dünya vektörü var ai uzantısında. Onu nasıl turuncu yapacağımı bulamadım. Ben yüklüyorum buraya yapabilirseniz...
  7. Fulyam

Dinmeyen Alkışlar

ARkadaşlar merhaba Hafta sonu tiyatroya gitme firsatı buldum.. Dinmeyen Alkışlara gittim.. Konusu güzeller güzeli Cahide Sonku'nun hayatından kesitler.. Ben gerçekten çok beğendim.. Eğer gitmeyi düşünen varsa tavsiye ederim.. Tiyatro farklı bir büyü...
  8. Fulyam

dünyacaGrafik

Arkadaşlar fikrim aslında şu idi. dünyanin ortasından başlayıp saat yörüngesinde dönen ve bu dönüşte renk değiştiren iklimlere uğrayan ,güneşi ,yıldızı da kapsayan ve en sonunda hepsinin bitimi olarak grafikerler.org u temsil edip evresini tamamlamasını istedim... Fikrimi ible tam olarak...
  9. Fulyam

14_Şubat_grafikerler.org

Arkadaşlar 20 dk önce falan bugüne özel bişi yapmak geldi içimden ve bunu site için yaptım. Çalışma yarışma dışıdır... 14 şubata özel olsun diye yaptım... :D
  10. Fulyam

fulyaca tasarim.org : )

Çalışmamın siteyi tanımlamakla alakası yok biliyorum... sadece küçük bir tasarım yaptım paylaşmak istedim üzerinde hiçbir emek yoktur : ) 15 dk o ay ve içindeki adamı çizmek için uğraştım.. onu da zaten becemedim.. diğerleri hazır vektör. sadece üzerlerinde oynadım o kadar yani 15 dklık bir...
  11. Fulyam

Mahalle Bakkalı

Bakkallarımız vardı bizim. Mahallelinin parası olmazdı da, "Sonra ödersin" derdi. Bir veresiye defteri olurdu. İnsanları ne icraya verirdi, ne gururunu incitirdi. Davacı değil, duacıydı. *** Bakkallarımız vardı bizim. Her şeyin en tazesini, en sağlıklısını satan. Kendisini mahallenin...
  12. Fulyam

Gelin tanışalım ....

Arkadaşlar gözüm aydın : ) Hiçbir fikrimi yapamadım... çünkü dekupe yi bile unutmuşum... : ( vektörlerle biraz görsel birşeyler yapmaya çalıştım... itiraf ediyim çok uğraşamadım programları bilmediğim için.. O yüzden bol bol eleştirin : ) Ama inanın çok zevk aldım.. Valla süper bişi...
  13. Fulyam

Amatör Çalışmalarım

Merhabalar .. Ben geçen sene 1 ay halk eğitim kursuna gitmiştim. Orda sadece photoshop dan biras öğrettiler. Kurs aslında 2,5 aydı ama hoca değişti ,birkaç hafta gidilmedi bilgisayarlarda iyi değildi. Bir ay gittğim kurstan photoshopu biraz öğrendim. Aşağıdaki çalışmaları yaptım. Sonra bıraktım...
  14. Fulyam

Ram Upgrade

Arkadaşlar Merhaba Benim bir sorunum var. Ben pek anlamadığım için sizden yardım istiyorum Bir kaç grafik programı açtığımda makine yavaşlıyor ve takılmalar oluyor. Bende Ramini yükseltmek istiyorum. 3 sene önce aldıığım notebookun markası A100-599 ve Ramı 1 GB Sistem Hafızası : 1 GB...
Yukarı Alt