Arama sonuçları

1. Barış İlyasoğlu

Arkadaşlar merhaba

Benim bi sorunum var ve bir türlü çözüm bulamadım. PDF den aydıngere çıktı alırken ters baskı alıyorum ama hala düz çıkıyor. Bu da kalıp için yanlış bir çıkış biliyorsunuz ters almam gerekiyor. Aylardır yapıyordum bi sorunum olmuyordu. Acaba biri ayarlarıyla mı oynadı bilemiyorum ama corele atıp...
  2. Barış İlyasoğlu

Dalında zeytin resmi

Arkadaşlar dalında zeytin tanelerine ihtiyacım var forumda aradım ihtiyacım olanlar onlardan değil. Zeytin dalı dalda 3-4 zeytin tanesi zeytinlerde buruşuk olacak. Bakalım arşivinizde varmı... Teşekkürler
  3. Barış İlyasoğlu

Corel'de bir sorun var

Corel Draw da çalışırken belirli bir süre sonra Yazı karekteri değiştirme butonuna tıklayamıyorum coreli kapatım tekrar açmam geerekiyor. Sizce neden böle bi sorun oluşmuş olabilir daha önce yoktu. Teşekkürler
  4. Barış İlyasoğlu

Sizce en iyi Virüs Programı hangisi?

Sevgili arkadaşlar merhaba virüs programı hakkında memnun olduğunuz bu program iyidir dediğiniz neler var? Şuanki Avira ve memnun değilim Şimdiden teşekkürler .
  5. Barış İlyasoğlu

Görüntü Kirliliği ile ilgili Afiş Örneği?

Bir yarışmada görüntü kirliliği ile ilgili afiş isteniyor. Katılıcağım fakat aklımda bir tasarım otutturamadım yardıma ihtiyacım var fikir ve örneklerinizi alabilirmiyim?
Yukarı Alt