Arama sonuçları

1. Zeynep Tüfekçi

araç giydirmek için önce ...

Çok faydalı bilgiler teşekkür ederim.
  2. Zeynep Tüfekçi

coreldraw plug-ing

Arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum çok araştırdım ama kafamda bi çok soru kaldı.Plug- ing nedir. Ne işimize yarar.
  3. Zeynep Tüfekçi

Corel Draw X3 ve üzeri Bevel (Kabartma) Efecti...

Çok güzel bir paylaşım teşekkürler.Bu işlemi sürekli photoshopa taşımak zorunda kalıyordum. :)
  4. Zeynep Tüfekçi

corelde nesneleri ölçmek (görsel ders 4)

Çok faydalı bir bilgi teşekkür ederim.Daha farklı ve zor yöntemler deneyerek halletmeye çalışıyordum.Çok yardımcı oldu bu anlatım.
  5. Zeynep Tüfekçi

Grafik eğitimi veren üniversiteler hangileridir

@farukcagla Kesinlikle çok güzel bir konuya değindiniz faruk bey malesef ben bir Gelenekselciyim ama bu konu başlığı altında gğru düzgün bir araştırma yapamıyorum.Bencede bu site Güzel sanatlar adına her bölümü içeren konular içermeli. Bizlerde bundan çok mutlu oluruz.Bu sitede...
  6. Zeynep Tüfekçi

Issız Adam

Filmin afişlerinde gözüme çarpan bişey oldu cinsel içerikli bölümüne papatya resmi konulmuştu.Ve bencede +18 uyarısı konulmalıydı.Filmden bende çok etkilendim.Etkiileyici bir filmdi.
  7. Zeynep Tüfekçi

Grafik eğitimi veren üniversiteler hangileridir

Bilgiler için teşekkür ederiz Abdullah bey.Çok yararlı bilgilere değinmişsiniz.Bizler zamanında bu kadar geniş araştırmayı yapmaya gücümüz yetmedi.Ama bende bir güzel sanatlar mezunuyum eğer site içinde yardım edebileceğim konular olursa seve seve yardımcı olmak isterim.Ben Sakarya Güzel...
  8. Zeynep Tüfekçi

açık nesnelere dolgu vermek

Süper bi harika bu yaa gerçekten çok güzel bir özellik coreli seviyorum :)) emine hanım çok teşekkür ederiz bu bilgiyi bizlerle paylaştığınız için.
  9. Zeynep Tüfekçi

Baskı Öncesi Yapılması Gereken Ayarlar ve Baskı Kontrolü

yararlı bilgiler için teşekkürler.
  10. Zeynep Tüfekçi

poğaça ve börek salonu için

Yorumlarınıza çok ihtiyacım var arkadaşlar hangisi güzel olmuş sizce. ekleyemedim sanırım:(
  11. Zeynep Tüfekçi

Renk Üzerine Tasarımcıların Bilmesi Gerekenler ..

merhabalar Serkan bey benim bir maruzatım vardı acaba yardımcı olabilir misiniz.corel programında ekrandaki renklerin kalibrasyon ayarları tam oturmamış acaba bu ayarı nasıl yapabilirim.
  12. Zeynep Tüfekçi

Halı Tasarımları

Arkadaşlar izniniz olursa bende öğrencilik zamanımda yaptığım halı tasarımlarından bu forumda paylaşabilirmiyim.Sizin içinde bi sakıncası yoksa.
  13. Zeynep Tüfekçi

korelde neon etkisi verebilirmiyim

Fatih bey ilginiz için teşekkür ederim. Cevabım biraz geç oldu ama kusura bakmayın.
  14. Zeynep Tüfekçi

Dolu Fon :)

paylaşım için teşekkürler
  15. Zeynep Tüfekçi

Unutmak O kadar kolay mı sandın? Photoshop çalışmam !!! (Hangisi daha güzel???)

yha arkadaşım çok hoş olmuş ikiside ama acizane bi sorum olacak hiç bi alıntı yok mu hepsi sana mı ait?
  16. Zeynep Tüfekçi

ilk çalıştığım kartvizit

Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar.bu işe yeni başladım matbaada çalışıyorum. bu yaptığım ilk kartvizit. Aslen güzel sanatlar mezunuyum.
  17. Zeynep Tüfekçi

ByTasarimci Ücretsiz Photoshop Paketi V.1

Arkadaşlar linki görüyorum fakat indirmiyor.Hata oluştu diyor.ve bu uyarıyı veriyorYou have reached the download limit for free-users. Would you like more?
  18. Zeynep Tüfekçi

ilk çalıştığım kartvizit

http://img291.imageshack.us/my.php?image=cafe54grafikerlerji9.jpg ilk defa resim koyuyorum inşallah başarılı olabilmişimdir.
Yukarı Alt