Arama sonuçları

1. Batu Emir

Epson ile Film Çıkış Almak

epson7880 kullanıyorum .bütün renkleri aynı yönde çıkarmak gerekiyor büyük makinalarda yoksa aksları oturmuyor .. saygılar..
  2. Batu Emir

Geçişli flok yapmak istiyorum

merhaba ...ben floklu geçişli bir iki çalışma yaptım açıyı 20 ve 70 miş verdim değer olarakta 12-14 desene göre değişiyor . bir dene istersen.başarılar..
  3. Batu Emir

renk ayrımında püf nokta

tram lı desen 2 renkse eğer benim kullandığım değer 18-19 açı 1 renge 20. 2. renge 70 çok renkli ise açıyı 20 den başlıyorum 10 ar 10 ar arttırıyorum hiç sorun yaşamadım. asla kullanmadogom açı 45-60-90 hare yapıyor .. saygılarımla..
  4. Batu Emir

renk ayrımında püf nokta

bilgi paylaşımı için teşekkürler bendende ..her desen için aynı uygulama olmuyor maalesef.buda alternatifler arasında kullanılabilir.. teşekkürler..
  5. Batu Emir

yeni t-shirt desenleri (eps)

emeğine sağlık.paylaşım için teşekkürler..
  6. Batu Emir

160 Geometrik Vektör

link ölü maalesef :(
  7. Batu Emir

photoshop demek bu demek bence

biraz acemice geldi bana incelediğim o kadar manipülasyonlar arasında...ama sonuc olarak emek harcanmıs kendini geliştirmek adına ve gelişeceğinden eminim..saygılar.. ama evet photoshop bu değil bencede..
  8. Batu Emir

Dijital Baskı Hakkındaki sorunlarınızı lütfen buraya yazınız..

merhaba transfer baskıda yeniyim bilen arkadaşlardan yardım istiyorum mümkünmü acaba ? http://http://rapidshare.com/files/163043974/elif_tshirt02.jpg.html daha önce tramsız desenler üzerinde transfer çalıştım bu tür çalışma hiç yapmadım buna nasıl fon alıpta orj.resmi genişlik verip...
  9. Batu Emir

Foto manipülasyon çalışmam umarım beğenirsiniz!!!

@markom evet bende manipule göremedim sanırım yaptıgın resmi karakaleme çevirmek..:confused:
  10. Batu Emir

Keçi başlı Kurt

güzel manipule eline sağlık..
  11. Batu Emir

Floral Vector Curves AI EPS

teşekkürler paylaşım için
  12. Batu Emir

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

karıştırıken buldum bende...ama anında yardımların için çok teşekkür ederim....
  13. Batu Emir

Freehand MX başlangıç

çok ço kteşekkür ederim..acemilik gerçekten zor... :o))
  14. Batu Emir

freehand soru ve sorunlarınızı Burada cevaplayalım.

selam benimde sorum olacaktı yardımcı olursanız sewinirim..şimdiden teşekkürler.... yaptıgım bir karenin ölçüsünü nerden görebilirim? infoyu açtıgımda kareyi yaptıktan sonra bile mausa göre ölçü değişiyor..birde show ruleri cm e çevirmek istiyorum ...
  15. Batu Emir

Freehand MX başlangıç

selam bende hem bu sitede yeniyim hemde freehandde...:) benimde bir sorum var show ruleri cm e nasıl çevireceğim?? yardım edebilirmisiniz.??
  16. Batu Emir

Kral Tacı Brushları

ellerine sağlık..benimde çok sık karşıma çıkıyor bu taçlar..paylaşım için teşekkürler
Yukarı Alt