Arama sonuçları

1. O

buse hanm https://www.grafikerler.org/vektor/13548-oyun-oynayan-mutlu-cocuklar-60-ai.html bu...

buse hanm https://www.grafikerler.org/vektor/13548-oyun-oynayan-mutlu-cocuklar-60-ai.html bu dosya lazımda elınızde varda alabılırmıyım cok acılde bir işde kullanılması gerekiyor lutfenn
  2. O

Oyun oynayan mutlu çocuklar (60 ai)

ama ben inderiyorum çok acil gerekli ordakı ır kresin dosyasında kullanmıslar yenden tasarım yapmam lazım
  3. O

Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz..

Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz.. MATBAA VE BASILI İŞLER :s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac...
  4. O

Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz.. MATBAA VE BASILI İŞLER :s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem...
  5. O

Logo Yaptırılıcaktır.

ozlem_umutlu@hotmail.com
  6. O

Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz.. permalink :s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın...
  7. O

:s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz.. grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde...
  8. O

:s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde kullanabılıyorum.. Sürekli form(fatura irsaliye tediye makbuzu) Tabaka...
  9. O

Katolog Hazırlanması ve Güncellenmesi

reklam_tasarim@hotmail.com freelancer grafıkeriniz www.impetusreklam.com
  10. O

Iş arıyorum

reelancer iş arıyorum grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum 1 yıllık eğitim aldım. Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde kullanabılıyorum...
  11. O

Ankara'da Yarı Zamanlı ( Part-Time) İş İmkanı

bende calısabılırım freelancer olarak.. grafık tasarım konusunda tecrubelıyım ..e maıl adresınızı verırsenız maıl atarım portfolyomu ozlem_umutlu@hotmail.com ankarada ıkamet etmekteyım..
  12. O

Iş arıyorum

freelancer işleriniz yapılır Ankara Şubesi Üyelik tarihi: Oct 2008 Bulunduğu yer: ANKARA Yaş: 26 Mesajlar: 25 Tecrübe Puanı: 5...
  13. O

Grafik Tasarım Ölçüleri

http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/kursprogramlari/grafik/moduller/kartvizit_ve_antetli.pdf link çalışıyo belkı pdf olduğu ıcın acamamıssındır rica ederim yardım olduysam ne mutlu bana :) başarılar herkeze..
  14. O

Mersin Gençlik Meclisi Logosu

yapılabılınırde görmeden nasıl yapıcaz:) örnek olması gerekır ozlem_umutlu@hotmail.com
  15. O

Logo 85 TL

hayalımız bu kadar ucuz mu 85 tl kadar..
  16. O

Iş arıyorum

ilanım günceldir
  17. O

Font istek

merhaba sıze bır yazı fontu sorsam bılırımısınız http://img.fotoambar.com/img/00006/a5e5461231704440d867d8055094a69c.jpg cok acılde yardımınızı ıstıyorum fontun adını ıstıyorum fontu buldum tskler adam s font tskler
  18. O

Iş arıyorum

Grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. 1 yıllık eğitim aldım. Abode Illustrator (çok iyi) Adobe Photoshop (çok iyi) Adobe Indesing ( iyi) Freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde kullanabılıyorum.. Sürekli form(fatura irsaliye tediye makbuzu) Tabaka...
  19. O

vektörel kapaklı dosya tasarımları | indir

ama cdr acamayanlar ne yapacak peki pdf veya eps olarak kayıt edersenız sevınırım tskler
  20. O

imsakiye sablon-yardım

Arkadaslar bana hazıır ımsakıye sablonu gerek vektor olması sart yardım edebılırmısınız acılen
Yukarı Alt