Arama sonuçları

1. O

Freelancer grafiker mi ariyosunuz.bence birakin buldunuz..

:s8:grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. Grafik tasarım - iş arıyorum Abode illustrator (çok iyi) adobe photoshop (çok iyi) adobe Indesing ( iyi) freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde kullanabılıyorum.. Sürekli form(fatura irsaliye tediye makbuzu) Tabaka...
  2. O

Iş arıyorum

Grafik Tasarımcı olarak iş arıyorum. 1 yıllık eğitim aldım. Abode Illustrator (çok iyi) Adobe Photoshop (çok iyi) Adobe Indesing ( iyi) Freehand (iyi) Ajans ve matbaa tecrübem vardır.pc ve mac etkın sekılde kullanabılıyorum.. Sürekli form(fatura irsaliye tediye makbuzu) Tabaka...
  3. O

imsakiye sablon-yardım

Arkadaslar bana hazıır ımsakıye sablonu gerek vektor olması sart yardım edebılırmısınız acılen
  4. O

Ankara grafiker iş arıyorum

...freehand, photoshop, ıllustrator bilgim var, kendimi daha iyi geliştirebilceğim bir iş arıyorum. yaptığım işler var..matbaada çalıştım.. ozlem_umutlu@hotmail.com
  5. O

Staj yeri arıyorum

MERHABA STAj YERİ ARAMAKTAYIM ILUSTRATOR VE PHOTOSHOP BİLMEKTEYİM KUTU TASARIM ETIKET LOGO KURUMSAL ÇALIŞMALARIM VAR AMA KENDIME AİT ÖZEL FİRMAYA DEİL İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM HAFTA İÇİ DEVAMLI ÇALIŞABILIRIM ÖZEL KURSTA EĞİTİM ALIYORUM DEVAM ETMEKTEYİM..
  6. O

sızce nasıl

sadece deneme kursa baslayalı sadece 2 hafta oldu 20 saat ders sonucu yapılmıs bısı arkadasların calısmaları harıkaa;)
Yukarı Alt