Arama sonuçları

1. E

Sizce terör nedir?

Güzel bir noktaya parmak basmışsınız Süleyman Bey, rakamlar gerçekten çok ürkütücü fakat buna terör demek ne kadar doğru bilmiyorum bu trafik olayı insanların ihmal ve dikkatsizliğinden başka bişey değildir diye düşünüyorum..
  2. E

Freelance grafik tasarım....

slm emre bey, 64 sayfa bi dergi işimiz var msn adresinizi ekliyorum görüşelim.
  3. E

Kitap ve Dergi Tasarımlarınız...

Yeni bir dergi çalışması yapıyoruz. Sizin msn adresinizi ekledim görüşmek üzere....
  4. E

Dergi ek'i çalışmam / insanvehayat

Tebrikler süleyman bey çok güzel olmuş. Bu Yedikıta dergisi nerede satılıyor bilginiz varmı..
  5. E

Dergi ek'i çalışmam / insanvehayat

Tebrikler süleyman bey çok güzel olmuş. Bu Yedikıta dergisi nerede satılıyor bilginiz varmı..
  6. E

2010 nıke tasarımları bakın supper

Nike amblemini mavi yerine beyaz kullansaydı daha iyi olurdu sanırım... haha
  7. E

Hangi Takımlısınız ?

Bu ülkeye her kulvarda ilkleri yaşatan ve tatdıran tek büyük kulüp Avrupa Fatihi GALATASARAY Kıskanmayın....
  8. E

takı takmış bayan resmine ihtiyacım var

Paylaşım bizim içinde iyi oldu teşekkürler..
  9. E

dekupeli karışık objeler

Paylaşım için teşekkürler...
  10. E

Grafik Tasarımcının Eğitimi İçin Bazı Öneriler!

Güzel paylaşım teşekkürler..
  11. E

resimdeki font lazım!!!

Aachen Türk e benziyor..
  12. E

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

Ben 26 yaşındayım, ama hep merak ettiğim bişey var bu yaş muhabbetinde derlerya işte 26 nın içindeyim yok 27 den gün aldım bunun doğrusu nedir bilen varmı.
  13. E

dergi kapağım - 3

Diğer çalışmalarınızda olduğu gibi bu çalışmada göze hoş geliyor fakat ön kapak ve arka kapak arasında biraz ton farkı olsaydı daha iyi olurdu, birde bebek resminin dekupesi biraz aceleye gelmiş galiba arka zeminde kırmızılıklar kalmış...
  14. E

Beşiktaş takımı için yaptığım bir çalışmam

Demirören gitmeden beşiktaş düzelmez bak demirören gitsin arkadaş daha güzel bir çalışma yapacaktır ben eminim... Güzel olmuş ama ölüm falan bi spor kulubü için ters şeyler...:p
  15. E

Türk yapımı casus uçağı 3d fotolar

İnşallah vermiş olduğu bilgiler yanlış ellere geçmez ve engelleme olmaz bugün gene 5 şehit verdik Allah bu katilleri kahretsin...
  16. E

Selamlar...

Merhaba arkadaşlar sevgili dostum Süleyman Köklü'nün tavsiyesiyle aranıza katıldım umarım birbirimizden çok şey öğreniriz...:)
Yukarı Alt