Arama sonuçları

1. Genc Memet KAPISIZ

Grafikerler Birlik Olmalı mı?

Tekrar Merhaba.. Oncelikle su bk olayı icin ozurlerimi sunuyorum gene argo oldu:)) Su dilimi tutabilsem braz daha normale donebilsem bende ozur dilemek zorunda kalmayacagım..Sayın hocamın ve avukatımızın goruslerine sonuna kadar katılıyorum fakat ben artık 36 yasıma geldim ve 6 yasından beri...
  2. Genc Memet KAPISIZ

Grafikerler Birlik Olmalı mı?

20bin kişinin mail adresleri mevcut ise bilgilendirici mail atmak gerekir..Ben tesaduf eseri secilisecil nickli uyenin yazdıgı cevabı begendigimden dolayı (emege saygı olayı) diger mesajlarını incelerken gordum bu sayfayı ve konuyu..O kadar cok konu varki..Bu konuda aralarda kaybolmus gitmis kum...
  3. Genc Memet KAPISIZ

Freelance Grafik Tasarım Fiyat Listesi

Maaşımın üstüne yatan ve yaptığım işleri çalıp müşteriye başka bir ekip kurduk bizle çalışın size mehmet beyin yaptıklarından daha iyi hizmet verecegiz diyen ve art directorumuz sadece tasarım yapar uygulamayı biz yaparız ama art directorumuzede maaşını vermeyiz onu kovar yerine baska birini...
  4. Genc Memet KAPISIZ

Cevap1: Mehmet Ak'ın yani arkadaşınızın kitabını örnek olarak göstermem tamamen bir tesadüften kaynaklanmaktadır..Benimde saygı duyduğum, hocam olarak gordugum bir şahıstır. Size kitap imzalaması ve bunu ispat diye göstermeniz biraz komiğime gitti..Benimde Can Yücel'in sahsıma imzaladığı şiir...
  5. Genc Memet KAPISIZ

bedavaya yap hatta üstüne de para ver bari..İyice suyunu çıkarttınız fiyatların..Bu fiyatlara iş yapan amatörler profesyonel insanların sinirlerinde yan tesir etkisi yapıyor...Ucuzlaştırırsanız fiyatınızı sanatınızın değerini de o kadar ucuzlaştırırsınız..15.000 tl ye kurumsal kimlik yaptırmaya...
  6. Genc Memet KAPISIZ

Kartvizit Yorum Yapın ki Hataları Görelim :)

broşür mü yaptın yoksa kartvizit mi...kartvizit nedir bi öğren önce..Amacı nedir..vs
  7. Genc Memet KAPISIZ

GRAFİKER ve HUKUK... Artık bir AVUKATIMIZ var!

tesekkurler tum yardımlarınız için..16 yıllık meslek hayatımda ilk defa bu kadar faydali bir siteye sahit oldum..
  8. Genc Memet KAPISIZ

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

erar logosunun altına adresleri yazarak logoyu öldürmeyin..Logoyu tek başına bırakın adresi logodan ayırın..İsmin altına çektiğiniz çizgi güzel dikkati çekiyor, araya biraz boşluk vererek altına adrs ve tel bilgilerinizi girin.. Baskı olarakta yazıları gümüş (siyah zeminde guzel durur, 2. rengi...
  9. Genc Memet KAPISIZ

GRAFİKER ve HUKUK... Artık bir AVUKATIMIZ var!

9 ay boyunca calıştıgım reklam ajansından sigortamı yapmadığını öğrendim.İçeride 8 milyar alacagım var ve antetli kagitlarina borç dokumunu çıkarıp bana verdiler..Üstunde sigortasız yazıyordu..Ayrıldım ve paramı mahkeme yoluyla nasıl alabilirim..Şahitlerim var ve banka hesabıma maaş odemesi...
  10. Genc Memet KAPISIZ

Veşin inşaat logo çalışması

veşin değilde eşin inşaat gibi gozukuyor..V harfini öldurmüssün renkler arasında..Kompozisyon yok..veşin inşaat diye illa v harfini kullanmak zorunda degilsin..2 tane bina yada vektorel insaati anımsatan cizimler kullanıp altına firma unvanını da yazabilirsin..Kullanacagin logonun antetli zarf...
  11. Genc Memet KAPISIZ

Kartvizit Çalışmam

iyi bir calısma fakat logoyu cok buyuk kullanmıssın...Kartvizit sahibi yokolmus..Ayrıca gorsel olarak kurumsal bilgileri saga sola dagıtmak uygun degildir..Ozgun tasarımlar hariç..Adres telefon..vs bilgileri bir araya doplaman daha mantıklı..Yag damlasının sol tarafı sag tarafına benzemiyor daha...
  12. Genc Memet KAPISIZ

Autonics grafiker arıyor

brosur katalog kurumsal kimlik logotype calışmalarınızı eger uygun gorurseniz ya da profesyonel birisini bulamazsanız dışardan yapabilirim.. Ajanslara grafik tasarım hizmeti vermekteyim.. Saygılarımla. Gsm: 0534 604 86 17
  13. Genc Memet KAPISIZ

grafikerler.org için logo çalışması

Standart uygulamadan kurtulun derim..Grafikerler org sa illa G harfini yada mesela amatem se A elisan sa gibi klişe logolardan kurtulun..Adidas A harfini mi kullanmış...ya da Nike N harfini mi kullanmıs..Standart duzeyde tasarım yaparsanız standartları asamazsınız ve farklı bir çizgi yakalayamaz...
  14. Genc Memet KAPISIZ

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

ben dede mi oldum simdi :)
  15. Genc Memet KAPISIZ

Slm grafikerler :)

Hayatlarının yarısı bilgisayar basında gececek olan grafıker arkadaslarım.. Bırbırınızle sosyal dayanısma ıcınde olmanız yaslı beynımı duygulandırdı:))
  16. Genc Memet KAPISIZ

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

Rekor bende herhalde "36" $))
  17. Genc Memet KAPISIZ

ambalaj + bıçak çizimi

Acizane fikrimi söylemem gerekirse: İsi vereceginiz matbaaya bir adette maketini hazirlayip vermeniz halinde bu isi yapacak olan kisiler isin neresinin kirima gidecegini neresine ne basilacagini görerek hazirlarlar. Kırıma gelecek olan kisima cizgi koymayin. Sonra baskida cizgiyide basarlar...
  18. Genc Memet KAPISIZ

Arkadaşlar Bu FONT'TAN elinde olan varmı

istersen sana 5 dakkada freehand ile cizip göndereyim fontu bulamadim.
  19. Genc Memet KAPISIZ

Bakanlığa logo_10 bin YTL

Bakanliga logo yapacagiz belki de...Bu isin brifini de verebilirsen yada yazabilirsen iyi olur..Mesela hangi bakanlik ve önceki logosu nasil..vs yada hangi linke gitmemiz gerek bilgi icin ...muallakta kalmis bence.
Yukarı Alt