Arama sonuçları

1. Taylan Karadas

Acil.... FF Justlefthand yazi karekterine ihtiyac

Arkadaslar hepinize iyi calismalar. Bana acil oalrak FF Justlefthand yazi karekterine ihtiyacim var.Elinde olan arkadaslar buraya atabilirmi acaba. Cok tesekkür ederim.
  2. Taylan Karadas

Yeni bir reklam şekli

Merhaba Arkadaşlar, Geçenlerde bir arkadaşım, bu reklam şeklini bir şehirde görmüş. Bazı kişiler şehir içerisinde kafalarının üzerinde bir televiyzonla geziyorlarmış ve bu televizyonda de sürekli olarak değişen reklamlar yayınlanıyormuş. Bu şekilde şehir içerisinde gezerek firmaların hem...
  3. Taylan Karadas

Hangi Makinayi Tavsiye edersiniz?

Arkadaslsar folyo kesim makinasi alcagim ama sizlerinde fikirlerini sorayim istedim. Asagidakilerden hangisini tavsiye edersiniz. Simdiden tesekkür ederim. 1- Mimaki CG 130 FX II 2- Graphtec CE5000-120 3- Roland CAMM-1 PRO GX 500 4- Summa C Serisi
  4. Taylan Karadas

Bana yardim edermisiniz?

Merhaba arkadaslar. Ben Almanya da yasayan kendi capinda grafiker olmaya calisan biriyim. Hani terzi kendi sökügünü dikemez derler ya.. Benim derdimde kendime yeni bir firma kurmaya calisiyorum. Ama isim konusunda bir karara varamadim. Bana bu konuda yardimci olabilecek bir Terzi (Grafiker) varmi?
Yukarı Alt