Arama sonuçları

1. buse

Flash ile ilgili soru ve sorunlarınızı bu başlık altında yazınız

slm küçük bi sorum olucak ben normalde photoshopta çalışmalar yapıyorum bu flash'a nesne veya kişi eklemem için illede oradamı çizim yapmam gerekiyo ? psd'den içine çizim kesip atmam için bi yol varmı ?? şimdiden teşekkür ederim
  2. buse

yardımın için çok teşekkür ederim mutlaka deniycem çok sagol...
  3. buse

paylaştığın için teşekkür ederim !! ben macromedia flash mx yükledim dediklerini bu programda uyğulayabilirmiyim ve ben bu programda fotoyu açtım arka fon felan uyguladım ama dediğin gibi bi animasyon eklentileri bulamadım tekrar teşekkürler ...
  4. buse

öncelikle herkeze slm !! aslında 5 dk.lık bi video tasarım yapmak istiyorum bi arkadaşın çalışmasını sitede gördüm ben daha farklı , renkli , arka plan farklı havada uçan yıldızlar ne biliyim cisimleri ters döndürmek felan istiyorum herkez bunun flashta zor olucagını söylüyo bu programda bunları...
  5. buse

Müşteriye göre yapılan bir işe tasarım diyebilir misiniz?

hasann'a tamamen katılıyorum öyle insanlar varki susup sadece fikrini söyleyip anlayış göstericene bi miktar para verdi diye ajansı vede en önemlisi grafikeri satın aldıgını sanıyolar Allah'tan benim patronumun öyle şeylere tahammülü yokta ugraşmıyorum eger daha iyi biliyosanız buyrun oturun iş...
  6. buse

Tanışalım kaynaşalım:)

Adım Buse Matbaa anlaşmalı bir ajansta reklam ve dergi tasarımında koordinatör olarak çalışıyorum Takıntılı oldugum sanatçı papa roach & breaking benjamin
  7. buse

1. Istanbul Buluşması

hepinizle tanışmak , vakit geçirmek büyük keyif olucak nasip olursa bende gelenler arasındayım... şimdilik görüşmek dilegiyle bayan bayan (bay'ın kız versiyonu)
  8. buse

Sizce en iyi komedyen hangisi?

bence tek kelimeyle tolga çevik yüz mimiklerini inanılmaz derecede ustaca kullanıyo... tavsiue ederim
  9. buse

Arka plan hazırlamak ( resimli anlatım )

tek kelimeyle muhteşemsin bende yeni grafiker sayılırım tüm bilgiler için teşekkürler
Yukarı Alt