Arama sonuçları

1. Memet Akif

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

merhaba bende eos 3 var bu programı bilgisayarıma tam yükleme yapamıyorum yükleme bitiyor sayfa kapanmıyor ve (setup is configuring your sytem settings please wait) yazıyor boylece donup kalıyor bilgisayarımı yeniden başlattığım zaman program açılıyor ama herşeyi tam olarak yapamıyorum...
  2. Memet Akif

E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

arkadasşlar bu vidyoyu bi türlü açamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz
  3. Memet Akif

E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

merhaba bende eos 3 var bu programı bilgisayarıma tam yükleme yapamıyorum yükleme bitiyor sayfa kapanmıyor ve (setup is configuring your sytem settings please wait) yazıyor boylece donup kalıyor bilgisayarımı yeniden başlattığım zaman program açılıyor ama herşeyi tam olarak yapamıyorum...
  4. Memet Akif

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

merhaba bende hazır yapılmış bebekli desen var 4 renkli bunu 5 renk yapmak istiyorum yani kollarının rengini değiştirecem yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim
  5. Memet Akif

@GreenEyes merhaba bende hazır yapılmış bebekli desen var 4 renkli bunu 5 renk yapmak istiyorum yani kollarının rengini değiştirecem yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim
  6. Memet Akif

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

merhaba bende lisanslı accurate dört var ama bunda disketime desenlerimi zsk olarak bi türlü kayıt edemiyorum yardımcı olursan sevi,nirim
  7. Memet Akif

@GreenEyes merhaba bende lisanslı accurate dört var ama diskete desenleri bi türlü yükleyemiyorum yardımcı olursan sevinirim
  8. Memet Akif

Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

@GreenEyes slm greeneyes ya bu eos 3 programında yazı yazarken özel karakterleri kabul etmiyor kabul etmesi için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursan sevinirim
  9. Memet Akif

Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

Slmm ya arkadaşlar bu eos 3 programında yazı yazarken özel karakterleri kullanamıyorum neden yardımcı olursanız sevinirim
  10. Memet Akif

@dream058238 merhaba ben accurate 4 programını indirdim kurdum ama açılmıyor ekranda hasp not fount yazıyor yardımcı olursan sevinirim
  11. Memet Akif

merhaba ya kardeş bu accurate programını indirdim ama açılmıyor yardımcı olurmusun
  12. Memet Akif

2170 adet karışık embroidery desing

Kardeş önceleikle teşekkür ederim bu desenler parola istiyor parola kaç
  13. Memet Akif

slm bende eos 3 ve eos 2 var bu ikisindede disketi zsk olarak bi türlü formatlıyamıyorum sürücüm sağlam zskdos da formatlıyor ama zsk da formatlamıyor 3 tane yedek flopi denedim yinede olmadı acilen yardım ederseniz sevinirim ne yapmam gerekiyor.sürücümdeki disketi bilgisayarımda okuyor...
Yukarı Alt