Arama sonuçları

1. B

Grafiker Aranıyor , 20 Senelik Firmamıza..

Firmanız tam olarak hangi semtte ? Ayrıca 20 senelik bir reklam firması iseniz firma hakkında bu kadar kısıtlı bilgi vermenizi doğru bulmuyorum. Web adresiniz veya en azından web-mail sunucunuz yok mu? Sıradan bir gmail adresine kimsenin kişisel bilgilerini içeren CV dosyalarını güvenip de...
  2. B

5 Senelik Tecrübeli Grafikerim İş Arıyorum

Çeşitli reklam ajanslarında ve kurumsal firmalarda grafik tasarımcı / grafiker olarak çalıştım ve ücret problemi yaşamayacağım daimi çalışmayı düşündüğüm bir ajans arıyorum. Program bilgilerim: Photoshop - Uzman Freehand - Uzman Indesign - İyi Illustrator - İyi Flash - Orta Dreamweaver...
  3. B

Stajyer Grafiker Aranıyor

Liselerin grafik bölümünde okuyan ve tercihen 4. Levent civarında oturan, Macintosh ve F Klavye kullanabilen stajyer grafikerler aranıyor. Elcompany Reklam Hizmetleri 0212 325 98 82
  4. B

Tasarım Ajansına Grafiker Aranıyor (4. Levent)

İstanbul 4. Leventteki tasarım ajansına Mac programlarını bilen (Photoshop, Freehand, Illustrator, Indesign), tasarımını geliştirmek isteyen grafiker aranıyor. 0212 284 26 51 elcompanyreklamajansi@yahoo.com
  5. B

Tasarım bilmeyene Grafiker denir mi?

Tasarımcı Grafikerin Art direktörü de kendisidir, operatörü de. Operatörlerden farklı olarak her söyleneneni yapmaz, hatta olanı daha iyi bir biçimde değiştirmeye çalışır :) Benim düşüncem bu.
  6. B

Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranmaktadır ..

Çok özür dilerim, belirtmeyi unutmuşumi yetiştirilmek üzere BAYAN grafiker arıyoruz. Yine de ilginize teşekkür ederiz.
  7. B

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

Arkadaşlar 50 YTL ye 15 YTL ye böyle komik rakamlar vererek ortalıkta bolca amatör site oluşmasını ve web tasarımcılık sektörünün ciddi deformasyona uğramasını sağlıyorsunuz.
  8. B

Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranmaktadır ..

4. Levent'teki tasarım ağırlıklı reklam ajansına, ilgili programlara hakim yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır. elcompanyreklamajansi@yahoo.com 284 26 51
Yukarı Alt