Arama sonuçları

1. Serhat Tunceli

Mac os x Darwin/BSD sorunu

Merhaba... Ben de Mac mini Macos X 10,4 sistem var.. Bilgisayarı açınca "mac os başlatılıyor" pencerisi açılıp kapandıktan sonra siyah ekran çıkıyor.. Ekran üzerinde: Darwin/BSD (kullanıcı ismim ) (console) alt satırda ise : Login: yazıyor. Logine bir şey yazıp enter...
  2. Serhat Tunceli

250 Adet Bilgisayar Ders Kitabı (Türkçe)

İşimize yarayacak. Teşekkürler
  3. Serhat Tunceli

Freehand'de Modify - Combine İşlemleri

Benim gibi grafikerlik mesleğine yeni girenler için olduça yararlı bilgiler. Sizler sayesinde kendimizi daha iyi geliştirebiliyoruz.. Teşekkürler
  4. Serhat Tunceli

iki resmin iç içe geçirilmesi (DERS)

guzel ders. Benim gibi yeni başlayanlar için çok faydalı oluyor.. Teşekkürler
  5. Serhat Tunceli

Bu bir grafikerler hikayesidir

omuzlara çarpa çarpa yürüdü. yağmura aldırmadan , kendine aldırmadan. Hüzünlü bir yaşamın ruhsuz yürüyüşü
  6. Serhat Tunceli

Bu bir grafikerler hikayesidir

uzaklaşmalıydı.. attı kendini istiklale
  7. Serhat Tunceli

Edicafe Logo çalışmalarım

bence 1 yada 7 olabilir. Oyum 1 den yana ama arkadaşın dediği gibi kaşık kalkabilir..saygılar
  8. Serhat Tunceli

Sürücü Kursu İçin 3 Farklı Kartvizit

Oturaklı,güzel kartlar olmuş.. Ben de 1. kartı daha çok beğendim. Saygılar
  9. Serhat Tunceli

Masaüstü Yayıncılıkta Deneyimli Grafiker

Teşekkür ederim Yasemin hanım... Kendisine ileteceğim..
  10. Serhat Tunceli

kartvizit tipografi

göze hoş geliyor... Tebrikler..
  11. Serhat Tunceli

Masaüstü Yayıncılıkta Deneyimli Grafiker

Merhaba Yasemin Hanım.. Masaüstü yayıncılıkta 10 yıl deneyimli. Şuanda bir Belediyenin 50 sayfalık dergisini çıkartan. Bayan arkadaş var. Belediye son kanunla kapanacağı için dergisi sonlanıyor ve iş arıyor. İsterseniz sizinle irtibata geçirebilirim.
  12. Serhat Tunceli

Adobe Photoshop CS3 LITE (Aktivasyon Gerektirmeyen) Sadece 49 MB !!!

Selam.. Programı indirdim. Fakat Viruslu. Antivirus programı otomatik sildi. Ya da öyle umuyorum..
  13. Serhat Tunceli

A5 el ilanı sürücü kursu

Renkler güzel uymuş. Otomobil resmi biraz büyük bence. Bir de firmanın İsimi ve logosu üstte olsa daha iyi olurdu sanırım.. Başarılar
  14. Serhat Tunceli

Merhaba..

Teşekkürler.. Arkadaşlar.. aktif bir üye olmayı umuyorum.. Grafikerlik hayatına yeni atılan biri olarak hoş bulduk diyorum..
  15. Serhat Tunceli

Merhaba..

Bir Merhaba da benden....
Yukarı Alt