Arama sonuçları

1. Mustafa Özden

birde film afişi

Hem görsel hemde içerik açısından sizi tebrik ediyorum. Ellerinize sağlık...
  2. Mustafa Özden

Karabekir Döküm logo çalışması

1 - 2 ve 4 bence üçüde çok güzel logolar. Burda böylesine güzel ve kuralına uygun çalışmaları gördükçe insan daha fazla uğraşıyor açıkçası. Umarım ileride bende böyle işler çıkarırım, bir amatör gözüylede olsa gerçekten çok beğendim işlerinizi, ellerinize sağlık...
  3. Mustafa Özden

Logolarımdan bir kaç tanesi...!

Bence 4 logoda gayet güzel görünüyorlar. Ellerinize sağlık...
  4. Mustafa Özden

İlk Logo Çalışmam - Tekno Plastik

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın lütfen. Bu aralar pek bilgisayar başına oturamıyorum... Bu logoyu tamamen yeni yeni öğrenmeye başladığım Adobe Illustrator programı ile yaptım. Bu tip çalışmalarda vektörel programları kullanmayı tavsiye ediyorlar. Bende bunlardan Corel, FreeHand ve...
  5. Mustafa Özden

Logo Sunumu Hakkında Görüşlerinizi Bekliyorum - EGSİAD

Logo asıl olarak mavi kullanılacak fakat Eskişehir'de olması nedeniyle bazı hallerde Eskişehir'in renkleri olan Kırmızı-Siyah halde kullanılacak. Sağ taraftakiler ise, siyah beyaz baskıda açık ve koyu renk zeminler üzerinde nasıl kullanılacağına dair. Tabi acemiliğim işte bir sürü sunum...
  6. Mustafa Özden

kendime yapığım logo

Katılıyorumi S harfi sorununu hallederseniz, gayet şık bir logo olacak. Elinize sağlık, iyi çalışmalar.
  7. Mustafa Özden

sizce hangisi CE makine metal logo örnekleri

4.logo makine konusunu daha iyi vurgulamış ama bence de biraz klasik olmuş, bu sebepten ben 3 numarayı tercih ederdim. Ama eminim ki, müşteriniz banko 4 numara diyecektir. Elinize sağlık, iyi çalışmalar.
  8. Mustafa Özden

Logo Sunumu Hakkında Görüşlerinizi Bekliyorum - EGSİAD

EGSİAD için hazırlamış olduğum logoyu bu şekilde bir sunum yapsam sizce doğru olurmu? Logo biraz basit ama zaten talepleri bu yöndeydi, çark fabrika veya adam gibi nesneleri özellikle istemediler. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Yapacağınız yorumları mutlaka dikkate alacağım...
  9. Mustafa Özden

SDÜ Konferans Afişi Çalışması (yorumlarınız için teşekkürler)

Gerçekten çok güzel iki çalışma, elinize sağlık...
  10. Mustafa Özden

lale çiçekçilik

Bende arkadaşların fikrine katılıyorum. Biraz daha estetik olursa daha can alıcı olur. Özellikle burda ana karakter lale olduğu için lalenin estetik durması şart. Haddim olmayarak bende bir lale çizdim. Kıvrımlı bir lale bence logonda daha iyi duracaktır. Umarım iyi bir fikir açılımı...
  11. Mustafa Özden

Logo Denemem ( Bocek Tasarım:) )

Bence fikir olarak gayet güzel. Haddim olmayarak bir iki şeyi denemeni istiyecektim ama nasıl anlatacağımı bilemedim doğrusu. Bu sebepten senin çalışman üzerinde ufak tefek oynamalar yaptım. Sakın yanlış anlama ukalalık olsun diye değil, değişik bir bakış açısı sunması için... Çalışmalarında...
  12. Mustafa Özden

2 Çalışmada Benden... Pankoop ve Oğuzlar Yem

Bu iki çalışma, hem dergi reklamı hemde afiş olarak kullanılmak üzere hazırlandı... Çalışmaları Photoshop'ta yaptım, resim temizlemelerini yaparken ufak tefek hatalar yapmışım ama pek fark edilmiyor. Hemen kullanmak istediler bu sebepten biraz aceleye geldi. Değerli, yorum, görüş, öneri ve...
  13. Mustafa Özden

İlk mesajıma nasıl ekleme yapacağımı bir türlü bulamadım :) Her neyse bugün bir tane daha logo geldi aklıma, sanırım bu daha düz bir çalışma oldu gibi... Yaşasın bu mesajı düzenleyebiliyorum :) Bir logo daha ekledim, ayrıca ilk yaptığım logoda yorumlar üzerine "o" nun arkasındaki daireyi...
  14. Mustafa Özden

Aranıza yeni katıldım ve amatör olarak grafik işleri ile ilgilenmeye başladım. Sizlerin tecrübe ve görüşlerinizden faydalanmak isterim. Tekno Plastik Firması için hazırladığım ilk vektörel logo yukarıda. Eğer asıl işimden fırsat bulursam bu firma için başka logolarda hazırlayacağım. İlerleyen...
Yukarı Alt