Arama sonuçları

1. Gül Pekşen

Kot üzerine birkaç dijital baskı çalışmam

Hilmi bey, nakış desenleri bölümünde indirmek istediğiniz desenin altında yorumu yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.
  2. Gül Pekşen

Merhaba, Bu çalışmaları yanılmıyorsam 2008 ylının sonlarında yapmıştım, sadece numune çalışması olarak kaldı, devamı gelmedi,seri imalat aşaması epeğce zor olan çalışma bunlar, butikvari işler ve fiyat olarak ta biraz masraflı.İstanbul-Güngörende bir müşteriye sunmuştum,kot imalatı yapıyordu...
  3. Gül Pekşen

Vektörel desenin renk ayrımı

Merhaba, Sitemizde Dersler bölümünde,Emprime Desen Dersleri, yer almaktadır, orada yayınladığım birkaç çalışma tekniği var, incelemenizi tavsiye ederim, sorularınıza cevabı orda bulabilirsiniz.... Kolaygelsin.
  4. Gül Pekşen

Çalışma çok sade ve klasik olmuş (!)

Hasan bey, aynı sıkıntılarla zanan zaman bende karşılaşıyorum , tabi benim yaptığm iş kumaş deseni tasarımı. Yaptığım yeni tasarım desenlerini ,bir Laleli piyasası için renklendiriyorum, canlı, birbirine zıt renkler yanyana , (laf aramızda iğrenç oluyolar ) birde avrupa ülkelerinini taleb...
  5. Gül Pekşen

karakalem

Semira, çok güzel çalışmalar bunlar. Tebrikler :)
  6. Gül Pekşen

emprime baskı acil

GUNES, Görsel olarak anlatığım konu https://www.grafikerler.org/emprime-desen-dersleri/16188-adim-adim-desen-calismasi.html işinize yaradıysa ne mutlu bana. Sitede başka görsel anlatığım dersler de var, onları da incelemenizi tavsiye edrim... Ayrıca yeni başlayanlar ve orta seviyedeki desinatör...
  7. Gül Pekşen

Her gün yeni beş desen

slm, desenleri burda paylaştığma göre tabiki kullanabilirsiniz. işlerimin yoğunluğundan dolayı pek sık ziyaret edmiyorum siteyi. en kısa zamanda yeni paylaşımlarda bulunacağım...
  8. Gül Pekşen

iyi ki doğdun kerim öksüz

Doğum gününüz kutlu olsun Kerim Bey Herşey gönlünüzce olsun :)
  9. Gül Pekşen

Üniforma Tasarımlarım

eline ve emeğine sağlık Yasemin ,güzel çalışmalar :)
  10. Gül Pekşen

Kaprılerde keten şortlara basılan çiçeklı desenlere ıhtıyacım var

merhaba ,sanırım bu tarz çalışmalar arıyorsun http://a.imageshack.us/img245/8486/kapri1.jpg
  11. Gül Pekşen

http://a.imageshack.us/img196/6533/61475555.jpg
  12. Gül Pekşen

http://a.imageshack.us/img196/6533/61475555.jpg insanın bazı şeyler ağrına gidiyor, haklısınız aslında ,bende kendime hayret ediyorum neden bu kadar büyüttüm bu olayı diye ama ,orada arkadaşımız farklı hitamlarda bulunuyor.canım arkadaşım,eğer öyle bir şey yaptıysam ,dediğiniz gibi o...
  13. Gül Pekşen

mekan orası olabilir,onu inkar etiyorum,zaten çalışmaları orda yaptım, ve bütün desen kayıtlarım da onların pc'sinde kaldığı için ,benden sonra da kullanmışlardır,sonuçta makinayı satıyolar ,reklamlarını yapmak zorundalar.ve o benim bastığım kotları aldım ,orda kalmadı ,bir müşterime sunmuştum...
  14. Gül Pekşen

@tlyyy1818 Sevgili arkadaşım,bu desenlerin tts ye ayit olduğunu idda ediyorsun ,ama bu desenleri ben çalıştım.oradaki gelen teknisiyen arkadaş bunu bilmiyo olabilir, bilenler vardır. Tts benim yaptığım çalışmaların resimlerini eklemiş birkaç siteye ve reklamını yapıyor, en doğal hakkı...
  15. Gül Pekşen

transfer baskıda blurlu desen renk ayrımı

Bu çok sağlıklı bir yol değil.Çok hassas renk ayrımı istiyorsanız deseni çizmek zorundasınız.Üstte anlattığım yol sadece geçişli tramlı desenlerde kullanabilirsiniz ve açıklı koyulu tonları çok iyi ayırmak zorundasınız varyant yapmak için.
  16. Gül Pekşen

Merhaba desenci63 ''..varyant içinde blurlu olarak kanallara ayırma işlemi yapılıyor bunun nasıl yapıldığını bilen arkadaşlardan acil yardım istiyorum..:(şimdiden teşekkür ederim..'' Sanırım bahsetiğiniz olay şöyle yapılıyor: Select -Color Range ,den ayırmak istediğin rengin üstüne gelip...
  17. Gül Pekşen

Merhaba desenci63 ''..varyant içinde blurlu olarak kanallara ayırma işlemi yapılıyor bunun nasıl yapıldığını bilen arkadaşlardan acil yardım istiyorum..:(şimdiden teşekkür ederim..'' Sanırım bahsetiğiniz olay şöyle yapılıyor: Select -Color Range ,den ayırmak istediğin rengin üstüne gelip...
  18. Gül Pekşen

Merhaba Grafikerler.Org Ailesi

Aramıza hoş geldiniz Ahmet bey
  19. Gül Pekşen

Desinatör Görsel Eğitim Seti Çıktı

Uzun zamandır uzak kaldım siteden,evdeki pc min çokmüş olması,işyerindeki yoğunlumdan dolayı... Herneyse.... Ama Desinatör Görsel Eğitim Seti görünce ..., çoook dugulandım. Emeyi geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Umarım herkese faydalı olur.
Yukarı Alt