Arama sonuçları

1. S

bir kaç desen;

teşekkürler :)))
  2. S

bir kaç desen;

hoşgeldiniz..
  3. S

Yaşları 50'nin Üzerinde Olan Yabancılar, Dikiş -Nakış ile Türk Gibi Evini Süslüyor..

link aşağıdadır;bakmanızda fayda var bence...:rolleyes: http://www.haberler.com/yabancilar-evlerini-turklerinki-gibi-suslemek-icin-haberi/
  4. S

bir kaç desen;

''...masıt amatörce yapılmıs hıcbır estetık yokkk.... ''yorumu 'na; Gerçek desen, doğruluğunda doğru, sadeliğinde sade, samimiyetinde samimi olandır. Doğruluk, sadelik ve samimiyet, desenin temel kanunudur.Desen aynı zamanda bir çeşit düşünce, fikir ve hayal yeteneğidir.O halde iyi bir desende...
  5. S

bir kaç desen;

:rolleyes:
  6. S

bir desen;

7. S

Brode-nakış tasarımları yapıyorum iş arıyorum

Brode-nakış ( kordone,pul,aplike...) tasarımları ve de punch'ları yapmaktayım. 8 sene gibi Bursa’ da tekstil sektöründe desen tasarımı (arge) ile ilgilendim şuan Denizli’ deyim.iş arıyorum... eos2-eos3 accurate programlarını kullanıyor, Adobe Photoshop CS2 ile destekliyorum
  8. S

FREELANCE (BRODE-NAKIŞ PUNCH) hazırlıyorum

eos 2 eos 3 programlarını 8-9 senedir seri bir şekilde kullanıyorum denizlideyim!! ilgilenler bana özelimden mail ile ulaşabilirler..
  9. S

herkese selam

teşekkürler arkadaşlar hoşbulduk, içeriği güzel bir site...
  10. S

merhaba!!!

embroidery , nakış desenleri punchlarını hazırlıyorum. Jakar, halı ,nakış,brode desen tasarımı yapmaktayım. Freelance çalışmak istiyorum bilginize mail adresim : .......................................
  11. S

herkese selam

nakış , brode ile ilgileniyor vede hazırlıyorum bilginize..
Yukarı Alt