Arama sonuçları

1. S

asker istekk

mrb arkadaşlarr bana bu resminn arka plan olarak kullanılcak şekli lazım sag veya sol köşesine asker fotosu koymak istiyorum tşkler.
  2. S

photoshop sorun

could not complete the command because the scratch disks are full photoshop yeni layer açarken bu hayatı veriyo 300*300 bir layer açtıgımda sorun yok ama 800*800 gibi bi layer açkmak istediigmde (could not complete the command because the scratch disks are full) bu hatayı veriyor c : diskimde 7...
  3. S

resim istek

arkadaşalr mrb bu tarz platformlar lazımm gönderdigim resim gibi olabilir arabanın üstünde olmamış hali gibi.tşkler.
  4. S

yüzee göz yaşı eklemekk (istek)

arkadaşalr gözden süzülen yaş yapmak istiyorumm bunun dersini koyabilirmisiniz acaba
  5. S

resim istek

çelik boru üreten bir işyeri için irsaliye ve kartlarına basılıcak bişiler tasarlamam gerekiyo bunun için demir resimleri bulunan varmı elinde acaba
  6. S

Saç Montajı Yapabilen Var mı?

mrb arkadaşalrr çok özel bir foto çekinmiştimm ama o fotoda saçlarım çok kötü çıkmışş saçmontajı yapabilen arkadaş varmııı yardımcı olabilirmisiniz çok tşklerrr.
  7. S

yükleme sorunu

mrb arkadaşalrrr ben photoshop cs4 ü ikinci kez indiriyorum fakat yükleme yaparken cs4 ortamını c sürücüsüne takın dio bu ne demekk programın dosyalarını cd yemi yazmam gerek dicem ama c sürücüsü ne alaka bilen yardımcı olabilirmi tşkler.
  8. S

istek

[cobu renklerde vesikalık halde üni mezuniyet fotosu lazımm nasıl yerleştircem onuda bilmiyom ama şimdiden tşkler de] [/code]
  9. S

program istek

arkadaşlar movie maker deki gibi gif oynatabilecek video porogramı varmı acaba (proshow ) adlı bi program indirmiştim eklediignde oynatıyo ama video ya geldiginde oynamıyo şimdiden tşklerr.
  10. S

yardım... RENK GEÇİŞLERİ...

arkadaşlar diyelimki bi kartvizit veya herhangi bişiy için arka planı örnek olarak maviden beyaza geçiş şeklinde nasıl yapıyoruz
Yukarı Alt