Arama sonuçları

1. Zülfü YILDIZ

Adanada grafiker arıyorum

Merhabalar Adana da ikamet ediyorum. CorelDRW konusunda gayet başarılıyım. Ajans, Matbaa ve Gazete deneyimim var. Sizlerden mesaj bekliyorum, iyi çalışmalar dilerim. itsmymsn@windowslive.com | 0 543 266 50 05
  2. Zülfü YILDIZ

Piramit takvim (cdr) işinize yarar umarım

olmaması lazım denedim az önce herhangi bir sorun yaşamadım
  3. Zülfü YILDIZ

Kartvizit Çalışması

@Abdullah Şahin Hayır firma adresi olmayacak cevabınız için teşekkür ederim. Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim.
  4. Zülfü YILDIZ

Kartvizit Çalışması

Corelde yaptığım kartvizit çalışması
  5. Zülfü YILDIZ

2010 nıke tasarımları bakın supper

Arkasdaşlar boşuna arama felan yapmayın bu tasarımlar özel çıktı stoklarla sınırlı bunlar boşuna heder olmayın ben Almanyayı bile aradım kalmamış e-bayda açık artırmada var ama 9500 Euro yuh yani para biçemem o kadar :D:D:D:D:D:D
  6. Zülfü YILDIZ

Fw Ile Site Tasarimi (Ingilizce)

Güzel bir bilgi denildiği gibi resimler anlayanlar için herşeyi anlatıyor. Buyurun arkadaşlar fireworks ile yaptığım bir web sitesi :) www.dolunayreklam.net
  7. Zülfü YILDIZ

resimlerin arka fonunu değiştirmek

Buyur sevgili arkadaşım umarım anlaşılır bil dilde anlatmayı ifade etmişimdir.
  8. Zülfü YILDIZ

Hannover 96 İçin Yapılan T-Shirt Çalışması

Teşekkür ederim arkadaşlar. Buse hnm. o yazıyı bilinçli yaptığımı biliyorsunuz zaten :) bu ürün almanya da piyasaya sürülecek yani şöyle düşünelim bir Levi's veya benzer bir marka düşünün Türkiye de bunu t-shirt'lerde basılı olarak yarısının basılmadığını veya yarım yamalak basıldığını düşünün...
  9. Zülfü YILDIZ

Hannover 96 İçin Yapılan T-Shirt Çalışması

Almanya Bundesliga 1. Ligde oynayan futbol takımı Hannover 96 için yapmış olduğum T-Shirt çalışması Jpeg ve Cdr formatındadır. Download : http://rapidshare.com/files/167896548/polo.cdr
  10. Zülfü YILDIZ

Rica ederim iyi çalışmalar dilerim.
  11. Zülfü YILDIZ

İşinize yarayacağını düşündüğüm piramit takvim müşterinin istekleri doğrultusunda yapılmıştır. Download Linki: http://rapidshare.com/files/165908197/Pramit.cdr
  12. Zülfü YILDIZ

Yılbaşı seti tasarımım

Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler.
  13. Zülfü YILDIZ

12 Kullanıyordum Lakin X3 ve x4 te tolbar sorunum var

Ben teşekkür ederim faydalı olduysam ne mutlu bana
  14. Zülfü YILDIZ

kartvizit tipografi

Çok Güzel Elinize Sağlık, Böyle güzel başarılarınızın devamını dilerim.
  15. Zülfü YILDIZ

2009 Gemici Takvimi

Teşekkürler elinize sağlık Freehand olan sağlam lakin Draw olan bozuk sanırım link, onu yenilermisiniz tekrardan teşekkürler.
  16. Zülfü YILDIZ

12 Kullanıyordum Lakin X3 ve x4 te tolbar sorunum var

Arkadaşlar genelde çoğumuz 11 veya 12 kullanıyoruzdur (vazgeçilmez diyenler için) lakin bunları kullanıp birde x3 ve x4 kullanan arkadaşlarımız var, ama tollbar'dan yeni olan yani, tam verim alamıyorum veya şu nerede bu nerede diyen arkadaşlarımız var, eğer 11 veya 12 de hatırlıyorsanız bu...
  17. Zülfü YILDIZ

2009 Masa Sümeni (CorelDRAW)

Teşekkürler elinize sağlık lakin ben dosyayı indiremedim rapid hata verdi ilgilenirseniz sevinirim çünkü çalışma gayet güzel temin etmek isterim elinize sağlık tekrardan
  18. Zülfü YILDIZ

Masa Sümeni 2009 Cdr | Jpg

Merhaba arkadaşlar siteye dün üye oldum, dün aldığım ve müşterimin isteği doğrultusunda yapmış olduğum masa sümenini paylaşmak istedim. Logo ve yazı karakteri müşterinin eski çalışmalarındandır. Bana ait değildir, genel çalışma bana aittir. Download...
Yukarı Alt