Arama sonuçları

1. S

Rampa (sıklık kontrolü) kullanımı

@esra_bursa alttaki resimde görüldüğü gibi, tek bir objede ince yerleri seyrek, uzun atlamalı yerleri sıkı yapmakta kullanmaktayız. (ayrıca forumda yardımcı olmak için yaptığım açıklamalar ileri düzey desenciler içindir. eğer bu işte yeni iseniz henüz bunlara ihtiyacınız yoktur)
  2. S

Epc Win

@Musa Değerli Ben varım Musa'cığım. biraz geç cevap oldu ;)
  3. S

Nakış Fontu ekledim Buyrun

@hawk77 Ben yaptım teşekkürü başkası kaptı :clap2:
  4. S

Rampa (sıklık kontrolü) kullanımı

Selam arkadaşlar, incelen ve kalınlaşan bir sargıda incelen kısımları seyrek, kalın kısımları sıkı veya ince yerleri sıkı kalın yerlerı seyrek yapmak için kullanılır.
  5. S

Nakış Fontları ekledim Buyrun

Nakış Fontu ekledim Buyrun permalink Aşağıda linkteki dosyayı c:/program files/accurate4/fonts klasörüne atın accurateyi kapatıp açın yeni 1 nakış fontu eklenmiş olacak. http://rapidshare.com/files/384086543/FONTS.rar.html MD5: 9EC9D061A9732DB42A559861D427AF87 not: eski...
  6. S

ewet nakış halinde yazı karakteri
  7. S

Aşağıda linkteki dosyayı c:/program files/accurate4/fonts klasörüne atın accurateyi kapatıp açın yeni 1 nakış fontu eklenmiş olacak. http://rapidshare.com/files/384086543/FONTS.rar.html
  8. S

eşit yapraklı çiçek yapmak

selam arkadaşlar, her tarafı birbirinin aynı olan şekiller yapmak, bir dairenin etrafına aynı şekli belli aralıklarla yerleştirmenin kolay yolunu anlatmaya çalışacağım öncelikle bize yardımcı olacak taslağı yapalım yaklaşık 45 derecelik düz bi çizim yapıyoruz ve aşağıda resimdekileri aynen...
  9. S

Daralan genişleyen yılan şeklinde yazı nasıl düzgün yapılır?

selam arkadaşlar, acuurate desen programında aşağıda resimlerini gördüğünüz eğri yamuk yazıları düzgünce yapabileceğiniz bi bölümü açıklamaya çalışacağım bilmeyenler için. öncelikle yazacağımız yazının çizimini yapıyoruz sonra bu yazıyı dikiş ile nakışa çeviriyoruz solda bloğa...
  10. S

İğne Ardılı Sargı Yapmak

+ basma kısmını anlatıcaktım açıklama yapanlar olmuş
  11. S

Kadife Nakış Örnekleri Ve Yapılışı

selam arkadaşlar, aranızda bilmeyenlerin olabileceğini düşündüğüm için bi kaç resim ile aydınlatmaya çalışacağım. Kadife desenleri normal nakış programlarında parametrelerde değişiklik yapılarak yapılabilir fakat nakış makinesi farklıdır. ince kısımları (2 mm) yanyana 2 adet dikiş ile...
  12. S

accurate 4 620 kulanan

@unixx @Samet Baysal wilcom mu Accurate mi iyi basligi altinda daha iyi bi tartisma olurdu. Accurate Seri oldugundan tercih edilir.
  13. S

yavuz sultan selim han nası olmusmu

sapkasinin kirmizi kisminin golgeleri ve biraz genclesmis yuzunun golgelerinide yapsaydin keske. eline saglik
Yukarı Alt