Arama sonuçları

1. O

acil yardım!..harici swf boyutlandıramıyorum

Merhaba arkadaşlar çok acil olarak Movie clip içine çağırdığım swf yi boyutlandıracak kod lazım Bulamadım şu kod çalışmıyor loadMovie("g1.swf",2); onEnterFrame=function(){ _level2._xscale=100; _level2._yscale=100; _level2._x=371; _level2._y=494; } g1 movie clip içine çağırdığım harici...
  2. O

Daktilodan Çıkan Harikalar

müthiş.........
  3. O

Küresel Isınmadan Dolayı Su Tasarrufları (Çok Önemli)

..................:) :)
  4. O

Freelance grafik tasarım

Bu kalitede bu fiyata -freelance- iş görülmedi.... PM atın lütfen
  5. O

Mac mi? Pc mi?

Yeni PC'ler daha verimli..... Bırakın artık şu mac'i övmeyi
  6. O

Yüz temizleme ve Makyaj

pluginin orjinal sitesi ücretsizdir ayrıca buradan başka pluginlerde indirebilirsiniz http://www.mehdiplugins.com/english/eraserclassic.htm
  7. O

Freelance grafik tasarım

Çok sayfalı indesign işleriniz için pm atın lütfen...
  8. O

30 Amazing Vector Icons [ EPS AI ]

Adbullah çok sağol .. hakikaten arşiv uzmanısın tam anlamıyla :)
  9. O

krizden sonraki şirket logoları:D:):)

Harika...:D
  10. O

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

savaşsız bereketli sağlıklı mutlu bir dünya diliyorum savaşsız olması için barışı sevmemiz gerek, savaşsız olması için savaş edebiyatından, kahramanlık masallarından vazgeçmemiz gerek savaşsız olması için silahı değil, sanatı sevmemiz gerek savaşsız olması için bilime, bilgiye, güzelliğe, aşka...
  11. O

Krizlerin ve ekonomik dengesizliğin nedenleri

Krizlerin ve ekonomik dengesizliğin nedenleri sizce nelerdir? -500 liralık işin bir kendini bilmez tarafından 100 liraya yapılıp başka bir kendini bilmeze pazarlanması. -ucuz emek- -Eğitimsiz (okul ve diploma anlamında değil) cahil müşterilerin iş talebinde bulunurken kriterlerinin para...
  12. O

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

50-100 liraya yapmak mı? ..............
  13. O

köşe reklam..yardım

yok olmuyor hatta illustration.html de iyice sapıtıyor ortaya geliyor.anlamadım gitti..
  14. O

köşe reklam..yardım

Dreamweaver
  15. O

köşe reklam..yardım

background-image: url(NEW%20YEAR.png); background-color: #FFFFFF; background-repeat: no-repeat; background-position:right; margin-right:0; margin-top:0; olmadı..yanlışmı yaptım acaba?
  16. O

köşe reklam..yardım

Konuyu yanlış yere açtım -mışım- Sağolsun Erkin görüp cevap yazmış. erkin bi baksana http://www.almagrafik.com/index2.html yaptım istediğim gibi oluyor ama üstte boşluk kalması nedendir acaba
  17. O

köşe reklam..yardım

Merhabalar arkadaşlar, siteme 1 haftalığına köşe reklamı koymak istiyorum. reklam.png index.html içindeki diğer resim ve swf lerin yazı alanlarının etkilenmemesini istiyorum. yaptım fakat yerler otomatik olarak kaydı..bir java script dosyası indirdim yapamadım..yardımcı olabilir misiniz? en...
  18. O

Issız Adam

Babaları bile ağlatan adam...Çağan Irmak, insanı kesinlikle en ince tarafından yakalamasını biliyor...Aslında saldırıyor.. Cemal Hünal'in fazlasıyla yapay oyunculuğuna rağmen, izleyeceğim.
  19. O

eminecik en sevdiğim filimler

..en barbar film, 300 Spattalı değil 300 Spartalı olacaktı ...
  20. O

eminecik en sevdiğim filimler

Brave Heart, Filmin etkileyiciliğine bir şey diyemem, bizim gibi ülkelerde yani. Ama sanmayın ki her kültürde aynı ilgiyle karşılanır. Kahramanlık öylükeri her zaman bizim gibi ülkelerde prim yapmıştır konusu nasıl işlenirse işlensin, kurgu ne kadar saçma olursa olsun.zaten +1 puanla gösterime...
Yukarı Alt