Arama sonuçları

1. M

Toplumsal Duyarlılık Afiş İlk Çalışma

Arkadaşlar Merhaba, Toplumsal Duyarlılık Projeleri ile alakalı bir afiş tasarlıyorum. Öncelikle benden istenen: "23 nisan temalı olacak, iki ayrı çocuğu 23 nisan ve ertsi gün olmak üzere resmedelim dedik. 23 nisanda ikiside gülüp oynarken, ertesi gün biri yine aynı şekilde mutlu hayatına...
  2. M

Seçim Afişi (Belediye Başkanı ve Ekibi)

Arkadaşlar parti logosunu kapattım. Afişin genel görünümü bu şekilde olacak farklı fikirlere açığız. Yorumlarınızı bekliyorum.
  3. M

Haber Dergisi Hakkında Birkaç Soru

Merhaba arkadaşlar Ben birkaç konuda görüşlerinizi almak istiyorum. İlerleyen günlerde bir haber dergisi çıkaracağız. Dergi 40 küsür sayfa olacak. Renkli. Yaklaşık 2500 adet basılacak. Yerel haberlerden oluşan. İçerik ve fotoğraf konusunda sıkıntımız yok. Sormak istediğim şey: A4 boyutlarında...
  4. M

Sempozyum ve Makale Yarışması Afişi

Arkadaşlar yorumlarınızı ve önerilerini bekliyorum. Mesajlarınıza göre son halini oluşturcam.
  5. M

Bir Grafik İsteği

Merhaba Arkadaşlar, Gençliğin Türkiye ve Türk Dünyasını görüşü üzerine bir afiş hazırlıyacağım. Gerçek anlamda bir dünya grafiği Türkiye ön planda doğuya bakıyor nasıl ve nerden bulabilirim. Not: Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. En uygun burası göründü. Şimdiden teşekkürler.
  6. M

2 Afiş Çalışması Daha

Merhaba arkadaşlar Geçtiğimiz yıldan yaptığım 2 afiş çalışması daha... 2 afişi yaparken gradient tool pek kullanamıyordum :D o yüzden vahapzadenin resmi kesilmiş gibi duruyo
  7. M

Şiir Yarışması ve Sonuçları Afişi

Geçtiğimiz yıldan yaptığım iki çalışmam İlk Afiş acemiliğime geldi ama ikinci biraz daha elle tutulur bişeyler oldu
  8. M

Söyleşi için Afiş Çalışması

Son halini daha vermedim ama genel tema budur SON HALİ
  9. M

2 Farklı Afiş Çalışması

Tamamlanma aşamasındaki 2 farklı afiş çalışması
  10. M

Afiş Yardım

Arkadaşlar merhaba Sitenize yeni katıldım. Umarım beraber güzel şeyler paylaşır daha iyilere ulaşırız. İlerleyen günlerde derslerden vakit buldukça eski afişlerimi de göndereceğim. Ama önce bir konuda yardıma ihtiyacım var. Şimdi sizden bi konuda yardımınızı isteyeceğim. Bizim bir Türkçe...
Yukarı Alt