Arama sonuçları

1. vedatgürler

CorelDraW Hakkında Herşey

benimde x5'im var. :)) bu dersi bize sunan; sayın ömer yıldız'a (admin'e) sonsuz teşekkürler.
  2. vedatgürler

Broşür,Fatura,Takvim,forma,Renk ayrımı pdf ders kaçırmayın

corel ve photoshop paylaşımlarınızı da bekliyoruz. teşekkürler
  3. vedatgürler

3 Kartvizitten Hangisi Güzel ?

evet 2 numara güzel... ve ben bir matbaacı olarak diyorum ki; çalışmada (gold) belirlenen yerler atın varak baskı ve üzerine de gofre yapılırsa albenili olur kartvizit. siz ve tüm paylaşımcı arkadaşlara başarılar dilerim...
  4. vedatgürler

Logo tasarımı isteği

sayın hakan aydogan adlı arkadaşımıza katılıyorum. sizler (yardımcı olurum) diyosunuz ama hayatta her şey para demek değil. aslında arkadaşımızda mesajında açık ve net olarak logo için 250 t.l. ayırdığını söylüyor. bu arkadaşla ben sizden önce dialog kurmuş olsaydım eger logosunu hazırlar ve...
  5. vedatgürler

Kerim ÖKSÜZ ||Özkan Atik Kurumsal

her biri birbirinden güzel abicim, eline sağlık, paylaşımın için ayrıca teşekkürler
  6. vedatgürler

Tüm Corel Draw Templateleri [ Kartvizit - Davetiye - Afis - Katalog ]

sabrederek web sayfasına (rapidshare'ye) yüklediğin için teşekkürler.
  7. vedatgürler

logo istekleriniz

maraş bel. logosunu formunuz aracılıgıyla aldım, emegi geçen arkadaşa ve site yönetimeni sonsuz teşekkürler.
  8. vedatgürler

Eleştirmek ve eleştirilmek üzerine Lütfen Okuyunuz

sahiden güzel bir hikaye , bunu bizlerle paylaştıgın için öncelikle teşekkür ederim. bu dünyada yapıcı olmak zor yıkıcı olmak ne kadar kolay olsa da... yapıcı olanların elinden tutulsa gerek bizler gerek dünya daha da yaşanılır olurdu.
Yukarı Alt