Arama sonuçları

1. Ünal Er

Yedigöller

Teşekkür ederim arkadaşlar. Fotoğraflarda kesinlikle program oynaması yoktur. sadece sudaki tül etkisini yaratmak için uygun filtre kullanılarak uzun pozlama yapılmıştırr
  2. Ünal Er

Bu ne ya ilana bakar mısınız?

Giriş satin belli çıkış satin ne zaman işin biterse.Haftanın 6 günü çalışmak zorundasın.Hiç bir sosyal etkinliğe katılmam gibi bir lüksün yok. Aslında kalan işide evde yapmanı istenilecek bir duruma gelmiş durumda.Bu kadar fedakarlığa rağmen hakettiğin maaş ortalama 1000 Tl. süper ya böyle...
  3. Ünal Er

Yedigöller

teşekkür ederim.beğendiğinize sevindim.
  4. Ünal Er

Yedigöller

5. Ünal Er

Eskişehir'den bir kaç kare

Rica ederim sürekli güncel tutmak istiyorum ama sanırım bunda pek başarılı olamıyorum:(
  6. Ünal Er

walla gönderirsen çok seviniriz.gerçekten çok güzel bir şehir.ama şuna inanıyorum her şehrin ayrı bir mevsimde ayrı bir güzelliği var.vakit bulsam bütün türkiyeyi ayrı ayrı karelemek istiyorum
  7. Ünal Er

ACİL portfolio sitesi için webmaster

info@internetsitesiyap.com' a konuyla ilgili mail atarsan arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır
  8. Ünal Er

aynen çayların hepsi porsuk çayında çekildi:))) bu arada teşekkür ederim
  9. Ünal Er

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  10. Ünal Er

Bu haftanın çekimleri

teşekkür edeerim arkadaşlar her hafta grup olarak bir yerlere gidiyoruz.yakaladığım kareleri sizlerle paylaşıyorum.bu hafta gece çekimlerine çıkacağız.bakalım ist nasıl gece :)
  11. Ünal Er

Bu haftanın çekimleri

Teşekkür ederim Erkan Bey
  12. Ünal Er

Bu haftanın çekimleri

13. Ünal Er

(İst. Anadolu yakası)Grafikerim iş arıyorum

Lütfen SKK ve düzenli maaş ilanım günceldir
  14. Ünal Er

amatör bir kaç fotoğraf

teşekkür ederim kerim bey
  15. Ünal Er

amatör bir kaç fotoğraf

teşekkür ederim fulyam bakalım ÇEKMEKÖY BELEDYESİNİN düzenlediği uçurtma şenliği ve bizde amatör fotoğrafçılar olarak davetliyiz bu pazar.güzel kareler yakalıyacağımıza inanıyorum. Gelmek isteyen olursa beklerim.
  16. Ünal Er

amatör bir kaç fotoğraf

teşekkür ederim bunldar diğer bir kaç kare
  17. Ünal Er

amatör bir kaç fotoğraf

18. Ünal Er

Rumeli hisarı ve 2.köprü profesyonel gece çekimi

Resimler için teşekkür ederim ama konu başlığı sanırım yanlış olmuş Profesyonel çekimler yernine amtörçekimler olmalıymış. bunuda sakın hakaret olarak algılamayın.sonuçta bir emek harcanmış ve bizimle paylaşmışsınız. teşekkürler
  19. Ünal Er

Asp.net ile yaptığım bir site

Eski serverımızda aksaklıklar yaşadığımız için Yeni server taşındık.şuan problem yoktur.
Yukarı Alt