Arama sonuçları

1. Ünal Er

Yedigöller

2. Ünal Er

Eskişehir'den bir kaç kare

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  3. Ünal Er

Bu haftanın çekimleri

4. Ünal Er

amatör bir kaç fotoğraf

5. Ünal Er

Asp.net ile yaptığım bir site

http://www.kartalmertelektrik.com/ bakıp yorum yaparsanız sevinirim. İlk çalışmam
  6. Ünal Er

Bir kaç karede benden

Amatör çekimlerim:)
  7. Ünal Er

ışıklı tabela

dizilerde oynayan bir aktörün tabelası :D
  8. Ünal Er

2010 bir takvimde benden

http://rapidshare.com/files/307430895/calendar2010.rar
  9. Ünal Er

aynaya bakınca söylenenler

yorumlarınızı bekliyorum arkdaşlar
  10. Ünal Er

biraz yalnızlık olsun istedim ve çektim

Yalnızlığı ifade etmeyi çok seviyorum. Sizin profesyonel yaptığınız işi ben amatör yapıyorum. Bu yüzden kötü tepkiler alacağımı biliyorum.(olmamış,yanlış ışık,yanlış lens seçimi,vs.:) ) Olsun amaç gelişmektirmek kendini;)
  11. Ünal Er

Basit bir tabela

LED SİSTEMLİ IŞIKLI TABELA BOŞ ÇEPHE TASARIM BİTMİŞ HALİ
  12. Ünal Er

Üsküdar anafen dershanesi için çalışma

Üsküdarda bulunan anafen dershanesi için bir cephe çalışması.Onaylanmış bir çalışmadır. buda akşam görüntüsü :)))))
  13. Ünal Er

sürat kargonun onaylanan tebelası

Bir çok alternatif çalışmam içinden onaylanan sürat kargonun yeni cephe tabelası
  14. Ünal Er

helikopter pistinde helikopter ve yanında lüks araç şöförü olan

helikopter pistinde helikopter ve yanında lüks araç şöförü olan 2 resim arıyorum.elinde olan varsa paylaşabilirmi acaba:(
  15. Ünal Er

cephe tabelası

çalışma yapılmamış hali çalışılmış hali bitmiş halinin fotosunu bulamadım :(
  16. Ünal Er

dergi kapağı için tipografi

arkdaşlar g-arts dergisi için hazırladığım tipografik bir çalışmam yorumlarınız benim için çok önemli çünkü çok yeniyim bu konuda buda leyers pencerem
  17. Ünal Er

totem çalışmam

onaylanmış bir totem çalışmam
  18. Ünal Er

harflerin dengeleri

19. Ünal Er

yazı fontundan bir çalışma

konu mutluluk olan bir tipografi çalışmam (sadece yazı fontunun isminden yapılması gerek bir çalışmaydı)
  20. Ünal Er

(İst. Anadolu yakası)Grafikerim iş arıyorum

İstanbul pendikte oturmaktayım. grafik tasarım - (İst. Anadolu yakası)Grafikerim iş arıyorum photoshop - Coreldraw - illustrator - flash - Dreamweaver - Indesign ve 3dmax programlarını bilmekteyim. Forofesyonel fotoğraf çekim eğitimi almaktayım. İsteyenlere yaptığım çalışmalardan...
Yukarı Alt