Arama sonuçları

1. beyhanok

web arayüz için hangi vektör program?

photoshop kullan
  2. beyhanok

ÇATMAYA GELDİM - ÜNSAL ARSLANKAYA - Şiir Kitabı

Gürhan bey çok haklısınız fakat müşteri isteği üzerine hazırlanmıştır. Vazeçirmek için ikna etmeye çalıştım fakat maalesef olumsuz ... Ve yazarımız yüzüklerin efendisini mail ile bilgilendirmiştir. Yorumunuz için teşekkürler.. /**çatmaya geldim yazısı gofre + gümüş yaldız olacaktır.
  3. beyhanok

Yorumlarınız için teşekkür ederim. ***Emine hanım abartmadınız aksine yorumunuz için teşekkür ederim...
  4. beyhanok

vatan, kahramanlık üzerine yazılmış daha çok ama içerisinde aşk, umut, hayat, tasavvuf, eğitim gibi şiirleride kapsamaktadır...
  5. beyhanok

6. beyhanok

Cemy Turbulans

teşekkürler bilgiler için
  7. beyhanok

Cemy Turbulans

"-de" bağlacı cümleden çıkarıldığında anlam bozulursa bitişik yazılır....bilginize...
  8. beyhanok

Cemy Turbulans

9. beyhanok

Müşteri: Cemy | Konu: Turbulans Markasının Gazete ilanı

verecekleri, kullanabileceğimiz bir resim yokmu. internet adresleri olmadığından daha detaylı bilgiyi bulamadık...
  10. beyhanok

SUBLIMINAL (Bilinçaltı) Reklam

Bununla ilgili bir program var. Bu programı kullanarak amacınıza ulaşabilir bilincinizi kontrol edebilirsiniz.
  11. beyhanok

Selena 2009 Katalog Çalışması

@Süleyman Köklü Evet süleyman . Vaktim oldukça gönderiyorum. Teşekkürler
  12. beyhanok

Selena 2009 Katalog Çalışması

Selena 86 sayfalık katalogtan bazı sayfalar Selena'ya yapmış olduğum prestij kataloğundan bazı sayfalar eklemek istedim. Büyük olan kapaktır.
  13. beyhanok

Gorajde Cami Açılış Davetiyesi

Teşekkür Ederim
  14. beyhanok

Çeşitli işlerimizi optimum kalite-fiyat'ta gerçekleştirecek freelance grafiker..

parayı geçiyorum. tamam ucuz yapılsın pahalı yapılsın demek istediğim bu değil sayın "para polemikli bey" !!! sizinle çalışmak gibi bir niyetim de yok zaten... Allah korusun... yokta ben o piyonları çok merak ediyorum. neyse... başarılar
  15. beyhanok

Çeşitli işlerimizi optimum kalite-fiyat'ta gerçekleştirecek freelance grafiker..

bende herşey para demiyorum zaten demekki yaranız para olsa gerek...
  16. beyhanok

hem bütçe kısıtlı hemde bi ton bilgi isteniyor ikametgah vs. hemde profesyonel birisi hemde 2 adet referans örnek çalışma 1 ekmeğe 2 köfte denirdi sanırım
Yukarı Alt