Arama sonuçları

1. Gökhan Ayvaz

Maskot/karakter oluşturmak

Merhaba arkadaşlar, Uzun süre paylaşım yapmadığımız ve özlediğimi farkettim. Size faydalı olabileceğini düşündüğüm, hayal dünyanızda hep var edebildiğiniz ve kaleme alamadığınız karakter yada maskot çalışmalarınız olduğunu biliyorum. Bir maskot çalışması örneği ile burada konuya aydınlık...
  2. Gökhan Ayvaz

freelance grafiker banu

Merhabalar, fiyat teklifi geçer misiniz? g-ayvaz@hotmail.com
  3. Gökhan Ayvaz

Fotoğrafçılık sabır da ister...

Merhaba; Burada su üzerinde hareketleri takip edilen karabatak fotoğraflarını görüyoruz. Başlıkta yazdığım gibi fotoğrafçılık gerçekten sabır ve sevgi isteyen bir iştir. Önce onu sevmek lazım (çünkü bütün külfetlerine ancak bu meyanda katlanabilirsiniz) ve dahasında çekeceğiniz kişi obje veya...
  4. Gökhan Ayvaz

Aşk-ı Memnu Dizisine Bir Çikolata Çalışması

@BURÇİN DAMLA YETEN Beğeniniz için teşekkür ederim Burçin hn. Bu fotoğraftaki tercih amacım Beren'in yüzü çocuksu kalmış ve ağız hareketi güzel. Yani masumluk, çocuk ruhluluk beni cezbetti. Ama güzel fikriniz sayeseinde Kıvanç için başka çalışma yapabilirim... Azınıza sağlık, sevgiyle...
  5. Gökhan Ayvaz

Aşk-ı Memnu Dizisine Bir Çikolata Çalışması

Bu çalışmayı isimden yaptığım çağrışımla aklıma gelen ilk şekliyle uyarlayıp tasarladım. Biraz mizahsen olsun ve biraz parmaklarımın pası silinsin istedim... Beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum... Sevgiyle... Gökhan AYVAZ
  6. Gökhan Ayvaz

A i d s | H i v

Gayet hoş bir çalışma buna yakın bir çalışma da ben yapmıştım AIDS haftası için. Fakat bir arkadaşımın dersine yardımcı olmak içindi özel bir iş için değildi. Bende vesile ile beğeninize sunarım... Sevgiler...
  7. Gökhan Ayvaz

İşte doğaçlama fotoğrafına bir örnek çalışmam!

Haklısın, sabırsızlıkla aceleci davrandım. Daha sonrada elim gitmedi düzeltmeye. Bir kaç yorumda aynı konuya değinenler oldu. Yine de teşekkür ederim...
  8. Gökhan Ayvaz

Yarışmaya katıldığım manipülasyon çalışmam...

Bundan 1 sene önce bir yarışma için manipülasyon çalışması gerçekleştirdim. Çalışmada kullanılacak ana konu bir kapıdan bakışdı. Yani bu kapının açıldığında normal yaşantılarımızın dışında gerçekleşen bir olay, durum yada pozisyon olabilirdi. Benim aklıma bu şekilde bir kurgu geldi. Ben hatta...
  9. Gökhan Ayvaz

Teşekkür ederim. Yeni çalışmalarda beklerim yine...
  10. Gökhan Ayvaz

Foto manipülasyon çalışmam umarım beğenirsiniz!!!

Size digtal manüpilasyon yaptığım çalışmalardan birini gösteriyorum. Bu fotoğrafta tam üç ayrı fotoğrafın birleşimi bir çalışma var. İncelemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler...
  11. Gökhan Ayvaz

Foto manipülasyon çalışmam umarım beğenirsiniz!!!

Arkadaşlar digital manipülasyon birden fazla fotoğrafın biraraya gelmesiyle yapılan çalışmalar değil midir? Yanlışım varsa düzeltin. Ben bu çalışmada sadece effecktleme uygulandığını görüyorum...
  12. Gökhan Ayvaz

Aslında amatör olarak çalışıyorum. Fakat fotoğrafa gönül vermiş biri olarak iyi işler çıkarma peşindeyim. Yaklaşık 2 yıldır fotoğraf çalışmaları, PS de görsel effecktleme ve düzenlemeler , masaüstü yayıncılık, kameramanlık, video kurgu ve montaj ve aynı zamanda web tasarım çalışmalarıyla...
  13. Gökhan Ayvaz

Edicafe Logo çalışmalarım

Nacizane düşüncem 7 ve 1 numaralı logolar. Ama 1 deki kaşık göze fazla geliyor. Gerikalan herşey yerinde... Başarılar...
  14. Gökhan Ayvaz

Bu çalışmadaki kurgu bir gazoz kapağından esinlenerek elde ettiğim bir üründür. Yanlız çalışmadaki düzenleme ve kadraj için yaklaşık 4 saat harcadım. Fotoğraf evde özel ışık çalışması olmadan çekildiğinden diyafram aralığı arttırılarak ışık düzenlemesi yarattım. Geri kalan düzenleme ise PS de...
Yukarı Alt