Arama sonuçları

1. sinan oz

coreldraw da vector resim yapmak kylie minogue

hocam ben neden bir sey goremiyorum???
  2. sinan oz

corelde nesnelerin serpistirilmesi "AB bayrağı"

@Emine Şahin tesekkurler emine hanim. asil ogrenmek istedigim de zaten buydu. yani bu islem otomatik olarak yurutulemiyor.
  3. sinan oz

@Emine Şahin Emine Hanim emeginiz icin tesekkur ederim. Ancak benim tam olarak ogrenmek istedigim, bu nesnelerin arasindaki mesafeyi kendim nasil ayarlayabilirim. Yani soyle ki: elimizde bir yildiz, bir ucgen, bir dortgen, bir de daire olsun. bu dort nesneyi aralarinda 20 cm bosluk olacak...
  4. sinan oz

Birsürü Vektörel Dosya :)) (Cdr - No Rapid!!)

tesekkurler bydes.
  5. sinan oz

Araç Çizimleri Vektör 50MB

ben indirdim. link saglam. bu arada tesekkurler arkadasim.
  6. sinan oz

emine hanim, emeginiz ve yardiminiz icin tesekkur ederim. ancak benim asil ogrenmek istedigim bu nesneleri mesela 10cm arayla nasil hizalayabilirim. Soyle sorayim: elimizde bir ucgen, bir kare, bir daire ve bir dortgen var. bunlari yatay olarak 15 cm arayla hizalamak istiyorum. Bu 15 cm ara...
  7. sinan oz

Corelde ortalama yardım

@Fatih Coşkun nudge offset'i nereden buluyoruz arkadasim?
  8. sinan oz

Corelde ortalama yardım

emine hanim, bu nesneleri diyelim ki 10 cm arayla hizalamak istiyorum. Nasil yapabilirim?
  9. sinan oz

corel'de bazi komutlar calismiyor!!!

Selam dostlar, iki gun oncesine kadar her sey gayet yolunda giderken, anlayamadigim sebeplerden oturu corel x4 versiyonunda duzgun calisamaz hale geldim. bazi komutlar etkin degil (save, print, export vs.). corel'i silip yeniden yukledim ama sorun degismedi. virusten suphelendim ama o da temiz...
  10. sinan oz

Neubau Welt Vector Collection .994 EPS.

tesekkurler
  11. sinan oz

cok cok tesekkurler emine hanim. gercekten cok faydalandim. musaadenizle bir soru daha sormak isterim. cizdigim nesneleri birbirinden esit uzaklikta duz ya da geometrik sekiller olarak nasil serpistirebilirim? Simdiden tesekkurler.
  12. sinan oz

selam. corel x4 calisiyorum. AB bayragi cizmek istiyorum. 12 yildizi dairesele olarak nasil serpistiririm? yardimci olursaniz sevinirim.
  13. sinan oz

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Selam arkadaslar. benim bir sorum olacak. corel x4 kullaniyorum. AB bayragi yapmak istiyorum. 12 yildizi dairesel olarak nasil serpistiririm? bilgilendirirseniz sevinirim.
  14. sinan oz

Merhaba

herkese merhaba. foruma ilk katilisim. umarim karsilikli birbirimize faydali oluruz. benim bir sorum olacak. corel x4 kullaniyorum. AB bayragi yapmak istiyorum. 12 yildizi dairesel olarak nasil serpistiririm? bilgilendirirseniz sevinirim.
  15. sinan oz

merhaba

herkese merhaba. forumda yeniyim. umarim karsilili faydali oluruz. benim bir sorum olacak. corel x4 kullaniyorum. AB bayragi apmka istiyorum. 12 yildizi halka olarak nasil serpistirebilirim. bilgilendirirseniz sevinirim.
Yukarı Alt