Arama sonuçları

1. fulya ince

merhaba

teşekkürler dilek hoşbuldum günlerdir kafamı karakalemden kaldırmadım yarın cd ye çektiriceğim ve burada yayınlayacağım fikirleri çok merak ediyorum şimdiden
  2. fulya ince

merhaba

teşekkür ederim dilek ben bir resmi 150-200 kareye bölecek bir program arıyorum bir süredir ama forumumuzda hangi bölüme sorabileceğime karar veremedim bir program buldum etamin programı olarak geçiyor ama o maximum 100 kareye bölüyor benim için az başka bir program ise bulamadım:mad: bir...
  3. fulya ince

merhaba

serkan ve burak çok teşekkür ederim emine bayıldım yazına çok da doğru geldi bana evet aynen bu sanırım :) bu arada ben forumun karakalem bölümlerinin altına üstüne getirmeye uğraşıyorum şuan dün derste bir ağaç adam vucudu çalışmıştık ismi şoloko imiş onun ressamların çok önemsediği bir...
  4. fulya ince

ŞOLOKO nedir?

merhaba bölümünde dün de yazdığım gibi ben ismek de bu yıl sıfırdan resim kursuna başladım çok iyi bir öğretmenimiz var mehmet öz kendisi portre ressamı ve çok iyi bir öğretmen şuan karakalemdeyiz dünkü derste kukla gibi tahta insan vucudu çizimine başladık o meğer ressamların çok önemsediği bir...
  5. fulya ince

KaraKaLEm TeknikLeri

merhaba bölümünde dün de yazdığım gibi ben ismek de bu yıl sıfırdan resim kursuna başladım çok iyi bir öğretmenimiz var mehmet öz kendisi portre ressamı ve çok iyi bir öğretmen şuan karakalemdeyiz dünkü derste kukla gibi tahta insan vucudu çizimine başladık o meğer ressamların çok önemsediği bir...
  6. fulya ince

merhaba

çok teşekkür ederim kesinlikle burayı takip edeceğim şuana kadar profilim ve üyelik işlemlerimle uğraştım ama resimle ilgili epey konu başlığı görmüştüm şimdi tek tek o başlıkları dolaşacağım
  7. fulya ince

merhaba

aranıza az önce katıldım ismek de bu yıl resim kursuna başladım sınıf arkadaşlarımızdan biri üyeniz bütün gün forumunuzu o kadar övdü ki herkes üye olmayı düşünüyor ben resim kursuna sıfır noktasından başladım ne dersiniz acaba kendimi tatmin edebilecek yağlı boya tablolar yapabilicek duruma bu...
Yukarı Alt