Arama sonuçları

1. K

Efektlerde Bozukluk

@Buse Türüdü Üslubumda ne var acaba? Herhangi bir hakaretim ya da saygısızca bir cümlem mi var yukarıda? Hala iddia ediyorum. Konu uygun yerde değil. Pinnacle efekt bozukluğunun Programlama Dilleri ve Veri Tabanları bölümünde ne işi olabilir? Bana bunu bir açıklayabilir misiniz? Yoksa bu...
  2. K

Efektlerde Bozukluk

@Aras Karadağ Tebrikler kendiniz çok doğru yere taşımışsınız. Benim konuyu açtığım yer bile daha uygundu. Açtığım konunun Programlama Dilleri ve Veri Tabanları ile ne bağlantısı var da buraya taşıdınız çok ilginç. Bence asıl siz bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Konuyu doğru yere...
  3. K

Efektlerde Bozukluk

Kusura bakmayın ancak konuyu açacak yer bulamadığım için buraya açıyorum. Pinnacle Studio 9 programını kullanıyorum. Kullanmakta olduğum efektler render sonrası oynatırken pır pır ederek ya da rengi koyulaşarak oynuyor. Yani fotoğraf aralarında ya da video dosyaları aralarına koyduğum geçiş...
  4. K

Site Yönlendirme

Domainin barındığı yer www.alantron.com.tr firması. İnşallah domain yönlendirmesi vardır. Yardımlarınız için çok teşekkürler.....
  5. K

Site Yönlendirme

İyi çalışmalar... Arkadaşlar diyelim ki www.a.com isimli bir sitemiz var ve bu site aktif ve yayında.... Daha sonra www.b.com isimli bir alan adı daha satın aldım. Fakat bu site için web sayfası hazırlamadım ve host almadım. Bu siteye tıklanıldığında kardeş site olan www.a.com isimli...
  6. K

Web Sitesinde Transparan Menü

Çok sağol, çok yardımcı oldu...
  7. K

Dreamweaver 8 Dersleri - Pop-up Menü Oluşturmak

Açıklama için çok teşekkürler
  8. K

Acaba Dreamweaver ile hangi kısma girerek pop up menü yapılıyor(transparan)
  9. K

Web Sitemizin Ana Sayfa, Hakkımızda, Foto Galeri, Ürünlerimiz gibi linklerin verildiği linkbar'ın içinde mesela Ürünlerimizin üzerine gelindiğinde farklı ürün grupları açılmalı ve bu ürün grupları aşağıya doğru açıldığında linkbar altındaki resim ya da herhangi bir yazının üzerinde açılmalı...
  10. K

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Corelde işi filme göndermek ve işi filme gönderirken montajlamak gibi cümlelerle tam olark ne anlatılmak isteniyor acaba? Bunları açıklarsanız çok sevinirim....
  11. K

CorelDraw Kısa yolları

Süper walla, teşekkürler...
  12. K

coreldraw da yazıya perspektif wermek.

hARİKA... Çok Teşekkürler...
  13. K

coreldraw da yazı içerisine resim eklemek

Sorunu çözdüm tamam... Yazıyı yazdıktan sonra eğrilere çevirmek gerekiyor....
  14. K

coreldraw da yazı içerisine resim eklemek

Aynen dediğiniz gibi yapıyorum ama bende aşağıdaki uyarı çıkıyor sürekli... Nerede hata yapıyorum acaba?
Yukarı Alt