Arama sonuçları

1. AliAkgun

Yılbaşı Özel Çekilişi

> Gönderiniz elime ulaştı ve kargoyu teslim aldım. TÜm grafikerler.org ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım. > Ali Akgün
  2. AliAkgun

Yılbaşı Özel Çekilişi

> 2009 un belki de son süprizi olan bu hediye için tüm Grafikerler.Org ailesine teşekkür eidyorum. Umarım bu son şans 2010 un ilk şansınıda beraberinde getirir. > iletişim bilgilerimi Sn. Ömer Yıldız'a özel mesajla ilettim. > Saygılar ve sevgilerle... > Ali Akgün...
  3. AliAkgun

Yılbaşı Özel Çekilişi

> Sağlık, mutluluk, para.. Hep kendimzi için dilediklerimiz. Bu defa biraz daha utopik dileklerde bulunmak istedim. Nasılsa hiçbiri olmuyor. Bari büyük oynayıp kaybedelim. > 2010 bize neler getirsin? Küresel ısınma ya kalıcı çözümler, Japon dostlarımızın artık balina etiyememleri ve yaptıkları...
  4. AliAkgun

kacis noktasina odaklama...

> Cozum : > Ayni kacis noktasinda hedeflenmek istenen tum objeleri grup yapip perspektif uygularsak sonuca ulasiyoruz.. tum nesneler tek bir noktaya odaklaniyor.....
  5. AliAkgun

1. Ankara Üyeler Buluşması - 21.02.2009 Cumartesi

> Abdullah bey fotograflar cok guzel.. 1.Ankara bulusmasi gibi boyle ozel bir gunun konugu olmaktan mutluluk duydum... Size ve Oktay beye tekrar tesekkurler...
  6. AliAkgun

Rekor Katılımla Gerçekleşen 1. Ankara Üyeler Buluşması Fotoğrafları

> Abdullah beye ve Oktay beye bugunku hos sohbetleri icin tesekkur ederim... > Soyutluktan somutluga gecen iki yeni arkadas kazandigim icin kendimi sansli hissediyorum.. Umarim diger arkadaslarimiz da bu firsati bir dahaki sefere yakalarlar... > Bu guzel gun icin Oktay beye ve Abdullah beye...
  7. AliAkgun

1. Ankara Üyeler Buluşması - 21.02.2009 Cumartesi

>Buyuk bir aksilik cikmazsa bende katilicam..umarim katilim fazla olur.. su an toplam 7 kisimi olduk?
  8. AliAkgun

D.B.Ş.T Tiyatro Atölyesi Logosu

> Haddim olmadan bir tespitte bulunmak istiyorum... > Logolarda kullanilan D.B.Ş.T. Tiyatro Atolyesi yazısındaki T kısaltması zaten Tiyatronun kısaltması değil mi? Devamında da Tiyatro ifadesi tekrar kullanılmış.. > Olması gereken "D.B.Ş. Tiyatro Atolyesi" diye düşünüyorum... > Hatta...
  9. AliAkgun

DMI logo yarismasi sonuclandi...

> calismami begenmeniz beni memnun etti.. dogrusunu soylemek gerikirse yarismaya katildigim diger iki calismam bundan daha iyiydi diyebilirim.. bu calismami son anda 3. secenek olarak ekledim... aslinda umitli oldugum calismam bu degildi... yaklasik 10 calisma yapmistim ve iclerinden secmek...
  10. AliAkgun

> bende ayni fikirdeyim... ama garip olan daha alt siralardaki bagzi calismalarin ilk 10 dakilerden daha iyi olmasi... siralama pek ciddiyetle yapilmamis gibi geldi...
  11. AliAkgun

> Devlet Meteoroloji Işlerinin duzenledigi logo yarismasi sonuclandi ve 1liğe layık eser bulunamadi.. 5 mansiyon odul sahibi ile 50 sergilenmeye eser secildi ve muhtemelen 23 Mart Dünya Meteoroloji gunude sergilenmesi bekleniyor... > Benim çalişmam sa 31.liğe layık gorulmus... > Sonuclara ve...
  12. AliAkgun

@AhmetDemir > cok tesekkur ederim, her ikisi de isime yarayacaktir. > ama benim asil ogrenmek istedigim 2 yada daha cok nesnemiz var ve hepsinin kacis noktasi ayni olsun istiyorum.. diyelim bir odadaki esyalar.. yada bir koridorda duvarda tablolar var, bir masa var vs.. bu objelerin hepsinin...
  13. AliAkgun

> Arkadaslar merhabalar... > Corel de bir objeye perspektif verirken bir kacis noktasi belirir.. vertical ve horizontal olarak 2 tanedir aslinda... > benim ogrenmek istedigim, birden cok objeyi tek bir kacis noktasinda (dikey de yada yataydan sadece birinde) nasil birlestirebilirim... > ilk...
  14. AliAkgun

corel'de bazi komutlar calismiyor!!!

> Burak arkadasimiza katiliyorum.. Program lisansli degil ve sanirim 2 gun once update yapmak istediniz...
  15. AliAkgun

Tek linke tıklayınca aynı anda iki frame' in değişmesi

> Ama o zaman main farme de açılması gereken resim left te de açılacak.. aynı isimde oldular ya artık... weight=100 pixel lik yerde main frame açınca karman çorman olur gibi geldi.. yada tam tersi.. frame isimleri aynı olursa içerikleride aynı yüklenecektir... oysa Enes kardeşimiz tek linkle 2...
  16. AliAkgun

Explorer'da sayfa hizalamak

> Yani web sitenizin explorer penceresiyle birlikte aynı oranda küçülmesini istiyorsunuz... > Bunun üzerinde çok çalışmadım.. yani deneme yapmadım. ama sanırım sayfanızı weight:600 oranında çalışırsanız explorer penceresinin o orana kadarki küçülmelerinde site sayfasıda düzeni bozulmadan...
  17. AliAkgun

Tek linke tıklayınca aynı anda iki frame' in değişmesi

> Cok emin degilim ama pek öyle olmaz gibi geliyor.. Yani benim bildiğim kadarıyla öyle bir özellik yok... > Peki left ve main farme i tek frame olarak yapsanız.. yani sayfayı top ve main frame olarak 2 frame den oluştursanız olmaz mı?...
  18. AliAkgun

Ankara'da İkamet Edenler Bakmadan Geçmeyin

> Merhabalar.. Konu 10. ayda acilmis ama bende Ankara da yasamaktayim. ilerde olabilecek organizasyonlara katilmak isterim...
  19. AliAkgun

Lübnan Uluslararası İslam Konferansı Afişi

> Haddim olmayarak yorum yapıcam umarım bağışlarsınız.. Bir tüketici gözü yorumu adlederseniz sevinirim... > 1. calışma çok güzel.. Sade ve ciddi.. Bir konferans bilincini hemen yansıtıyor.. Çok başarılı.. Ama bir iki şey dikkatimi çekti.. Art alandaki kahverengi zemin buruşturulup açılmış...
  20. AliAkgun

birde film afişi

> Bencede çok güzel bir afiş olmuş.. Çok beğendim.. Not: haddim olmadan belirtmek isterim... Asagidaki ilk satırda United States of Amerika....İsrail... İngiltere... yazıyor.. Bunların hepsi ingilizce yada hepsi türkçe olsa( ki bence türkçe olması metnin geneliyle daha uyumlu olacaktır) daha...
Yukarı Alt