Arama sonuçları

1. ahmed guclu

Kendi anlatımım çanta çizimi

buda benim çanta çalışmam :D
  2. ahmed guclu

CorelDraw'da layerlı psd dosyası oluşturmak (Resimli Anlatım)

Teşekkürler , süper ders olmuş :)
  3. ahmed guclu

Corel Draw ile yazıya efekt verme (video ders)

@TİMURGÖNÜL PC'nize Adobe Flash Player'ın son versiyonunu kurmanız gerekiyor, video flash tabanlı, bu nedenle göremiyebilirsiniz
  4. ahmed guclu

Link yenilenmiştir, BURADAN
  5. ahmed guclu

Çelsan makina logo çalışması

Bende 5 diyorum ;)
  6. ahmed guclu

Photoshop ile 3D logo denemem ?

@Hakan Dağdeviren İlk çalışma 4 saat sürünce , üşenmeden duramadım :)
  7. ahmed guclu

@Hakan Dağdeviren Teşekkür ederim yorumun için haklısın kaldırmam gerekiyor blur efekti verilmiş logoyu bozmuş sunumu sen söyleyince farkettim, ayrıca meridyen ve paralel fikri güzel aklıma gelmişti ama üşenmiştim :D Birde psd ile ilk denemem olduğu için acemice oldu 3D logoları genelde Corel...
  8. ahmed guclu

Corel Draw ile 3D Web2 tarzı logo - Video Ders

Link yenilenmiştir, BUYRUN BURADAN
  9. ahmed guclu

Daha önce bu tür çalışmaları corel ile yapardım dün biraz zorlamasına rağmen psd ile yaptım, dikkatimi çeken renk tonu olarak psd daha üstün, yorumlarınızı bekliyorum ....
  10. ahmed guclu

Dersteki sistemle bu şekilde logo tasarlanabilir herşey hayal gücünüze bağlı ;)
  11. ahmed guclu

Merhaba arkadaşlar, bu kıymetli dersi sizinle paylaşıyorum ; umarım faydalı olur ;)
  12. ahmed guclu

Takdir belgesi arıyorum...!

coreldraw ile veya photoshop ile hazırlanmış belge örneklerine ihtiyacım var. başarı belgesi olabilir. takdir belgesi vb belge şablonlarına ihtiyacım var.
  13. ahmed guclu

Tasarımda Ruh. - Makale 01 -

Teşekkür ederiz, bu makale için... Özellikle maskot çizimleri ile ilgileniyorum ve acemi işi oluyor yaptığım tasarımlar, gerçekçilik veremiyorum, belkide bahsettiğiniz ruhtur veremediğim.Tabi bunun yanın maskot tasarlamak logo tasarlamaya benzemiyor, yüz hatları bunların gölgeleri vs. gerçekçi...
  14. ahmed guclu

Teşekkürler arkadaşlar , umarım faydalı olur
  15. ahmed guclu

Çoğu zaman gözümüze çarpan yazı efektlerinin nasıl verildiğini, açıklamalı olarak bu video dersinde hep beraber görelim.Profesyonel kullanıcılar için bu efektler çok kolay olsada yeni başlıyan arkadaşlarımız için hep merak konusudur. BUYRUN İZLEYELİM
  16. ahmed guclu

Dünya Grafik Günü 27 Nisan...!

27 April is World Graphics Day 27 Nisan Dünya Grafikler gündür 27 Nisan 2009 tarihinde, Dünya Grafik Günü, bir fırsat, uluslararası iletişim tasarımı ve rol tanıyan kutluyor yılında dünyadaki tasarımcılar ve tasarım meraklıları katılın. 1995 yılında, Icograda 'nin yıldönümü dünya Grafikler...
  17. ahmed guclu

Website logo çalışmaları ...!

Bu yarışmayı kazandım arkadaşlar , kazanan logo aşşağıdakidir, ben olsaydım bunu seçmezdim :D
  18. ahmed guclu

Logo yarışması için hazırladığım logolar

Arkadaşlar yarışmayı kaybettim :( ama olsun önemli olan yarışmaktı hep böyle söyler ya kaybedenler :) bu nedenle logolarımı kaldırdım çok özür dilerim...!
  19. ahmed guclu

Efendimizin mübarek ismi şerifleri (Corel Draw ve PSD formatında)

@Bahtınur YILDIZ Kesinlikle doğru, sanırım websitelerinde kullanılabilir bu yönde kullansak daha iyi olur arkadaşlar.
  20. ahmed guclu

Efendimizin mübarek ismi şerifleri (Corel Draw ve PSD formatında)

@Fatih Coşkun Güle güle kullanın muhterem, arkadaşlarımız ; gerek kutlu doğum haftası için , gerekse başka hayırlı işlerinde bu çalışmayı kullanabilirler...
Yukarı Alt