Arama sonuçları

1. ahmed guclu

Photoshop ile 3D logo denemem ?

Daha önce bu tür çalışmaları corel ile yapardım dün biraz zorlamasına rağmen psd ile yaptım, dikkatimi çeken renk tonu olarak psd daha üstün, yorumlarınızı bekliyorum ....
  2. ahmed guclu

Corel Draw ile 3D Web2 tarzı logo - Video Ders

Merhaba arkadaşlar, bu kıymetli dersi sizinle paylaşıyorum ; umarım faydalı olur ;)
  3. ahmed guclu

Takdir belgesi arıyorum...!

coreldraw ile veya photoshop ile hazırlanmış belge örneklerine ihtiyacım var. başarı belgesi olabilir. takdir belgesi vb belge şablonlarına ihtiyacım var.
  4. ahmed guclu

Corel Draw ile yazıya efekt verme (video ders)

Çoğu zaman gözümüze çarpan yazı efektlerinin nasıl verildiğini, açıklamalı olarak bu video dersinde hep beraber görelim.Profesyonel kullanıcılar için bu efektler çok kolay olsada yeni başlıyan arkadaşlarımız için hep merak konusudur. BUYRUN İZLEYELİM
  5. ahmed guclu

Dünya Grafik Günü 27 Nisan...!

27 April is World Graphics Day 27 Nisan Dünya Grafikler gündür 27 Nisan 2009 tarihinde, Dünya Grafik Günü, bir fırsat, uluslararası iletişim tasarımı ve rol tanıyan kutluyor yılında dünyadaki tasarımcılar ve tasarım meraklıları katılın. 1995 yılında, Icograda 'nin yıldönümü dünya Grafikler...
  6. ahmed guclu

Efendimizin mübarek ismi şerifleri (Corel Draw ve PSD formatında)

Kutlu doğum haftası münasebetiyle Peygamber efendimiz (S.A.V) 'in ismi şerifleri sizler için değişik formatlarda hazırladım, biraz geç kaldım ama umaram, işinize yarar...! İNDİR
  7. ahmed guclu

Diyet Merkezi logo

Bu ara yarışmalardan hibir şey yapamıyorum...Bu çalışamada diğer bir yarışma...
  8. ahmed guclu

Logo yarışması için hazırladığım logolar

Şu an hala devam eden küçük bir yarışma için hazırladığım logolar :) Arkadaşlar yarışma dişe diş devam ediyor, bunlarda yenileri...
  9. ahmed guclu

Güçlü Esans Kartvizit Tasarımı hangisi...!

Öncelikle şunu belirteyim kartvizit konusunda pek uzman değilim, istek üzerine bir yakınıma kartvizit ve logo tasarlamaya çalıştım, yorumlarınızı bekliyorum olumlu yada olumsuz ama yapıcı olsun :o
  10. ahmed guclu

Website logo çalışmaları ...!

Web'den arkadaşlar bir yarışma düzenlemişler, bende katılayım dedim...Bakalım kazanacakmayız ! 1 Nolu logo 2 nolu logo 3 nolu logo
  11. ahmed guclu

Köy site logosu...!

Netten tanıştığım bir kardeşime yaptığım logo, basit ama fena olmadı...Sizlerle paylaşmak istedim ;)
  12. ahmed guclu

Kaliteli Alanya resimleri lazım..!

Kaliteli Alanya resimleri lazım..! Acil
  13. ahmed guclu

Corel Draw ile oval bombeli yazı efekti - DERS

Corel Draw ile değişik bir bombe yöntemi 2600884/corel_draw_ile_bombeli_yaz_efekti_nas_l_yap_l_r
  14. ahmed guclu

Corel Draw ve Photosop ile 3D çalışma

Corel Draw ve birazda Photoshop yardımıyla, çok güzel işler çıkabilir.Ekteki logoyu ben çizdim fakat esinlendim.Kesinlikle benim eserim değil sadece deneme bir çalışmadır.Sizlerle paylaşmak istedim. (Sadece renklendirme aşamasında photoshoptan yardım alınmıştır)
  15. ahmed guclu

Corel Draw ile çizilmiş güzel bir illustrator örneği

Nette dolaşırken, Corel Draw ile yapılmış güzel bir illustrator örneği buldum. İncelemek isteyenler BURADAN İNCELİYEBİLİRLER
  16. ahmed guclu

Interactive Transparency Tool

Arkadaşlar benim bir sorunum var, ümid ediyorum ki cevabı vardır.Aşşağıdaki resimdeki 1. şekil üzerinde bir kere mouse yoluyla transparan aletini geçirdim. 2. şekildede bir soldan vurdum birde sağdan fakat bildiğiniz gibi transparan aracı ile bu mümkün değil.Yani objeye 2 defa yada defalarca...
  17. ahmed guclu

At başka bir deyişle Düldül

Corel ile ofiste boş zamanlarımda yaptım taze bir çizim...
  18. ahmed guclu

Meşe Palamutu ( video ders )

Ekteki çizim Corel Draw ile çizilmiştir.Bu çizimin nasıl yapıldığı ile ilgili video dersini izlemek isterseniz BUYRUN BURADAN
  19. ahmed guclu

Corel Draw ile Yaprak Yapımı - Video

Merhaba, Bu derste Corel Draw ile yaprak yapmayı öğreneceğiz. Öğreneceğizde ne olacak...! Aslında bu dersin ana konusu çizdiğimiz objelerde gölgelendirmenin ne kadar önemli olduğunu ve gerçekçiliği oluşturmak konusunda ne kadar gerekli olduğunu göstermektir. 11368111
  20. ahmed guclu

Gemici Anahtarlık

İthal ettiğimiz ürünlerden bir tanesi... Corel Draw ile çizilmiştir...
Yukarı Alt