Arama sonuçları

1. C

dergi kapak

baskiya yeni girdi.
  2. C

broşür

danışmanlık yapan bi firmamıza isteği üzerine yapılmış tasarımdır. henüz müşteriye göndermedim öncelik sizin :)
  3. C

kırımlı broşür

Sade bir çalışma olsun istemişti. bunun üzerine yapılan taslak. Henuz basılmamış iş.
  4. C

Menü tasarım

arkadaşlar 12 sayfalık bi menu bi kaç sayfanısını beğeninize sunuyorum. saygılar
  5. C

Kooperatif Katalok

Basılmak üzere olan okeyini beklediğim tamamen sözleri de dahil benim tasarımımdır. sadece bir kaç sayfasını yüklüyorum saygılar
  6. C

Birde kart çalışması sunayım

yine bu iş bekleyen klasörümde buraya eklerken farkettim müşteriler işleri okeylemekte baya yavaş bugün gönderdiğim işlerin hepsi bekleyen klasörümde yer alıyo :)) sıradan bi kart numunesi sunumu...
  7. C

Hukuk bürosu antetli diplomat

işi müşteriye göstermedim yeni yapıyorum kurumsal bi çalışma değil ama kurumsal olalım derlerse düzenleme yaparım. ayrıca logo daha önce beğendikleri ve istedikleri bir logo bana bıraksalar böyle yapmam ama müşterinin isteği önemli
  8. C

güzellik salonu el ilanı

yine bekleyen klasörümdeki bi iş hem renkli hem tek renk istendiği için işin iki çalışmasını da aynı yaptım sadece biri renkli diğeri tek renk basılacak.
  9. C

ilk gönderdiğim iş

henuz bekleyen klasörümdeki işi gönderiyorum henüz okeyi gelmedi ama sizlere sunum yapmak istedim adresler blur
Yukarı Alt