Arama sonuçları

1. T

Okul İçin Afiş Yapimi

Arkadaslar SBS 'de Fen Lisesi ve Öğremen Lisesi'ni kazanacak ögrencilirimi onure edip gerideki ögrencileride çalismaya özendirmek için bir afis yapip okula ve cevresine asmayi düsünüyorum bunu karakalem seklinde yaptik ama ps de yapamadim yaridımci olursaniz sevinirim.İlgi ve alakaniz...
  2. T

Türkçesi varken Neden Yabanci Olanı Kullaniyoruz?

START ALMAK > BAŞLAMAK CENTER > MERKEZ RELAX OLMAK > RAHATLAMAK E-MAIL > E-POSTA KOMÜNİKASYON > İLETİŞİM CV > ÖZGEÇMİŞ OKEY > TAMAM TREND > EĞİLİM SPONTANE > KENDİLİĞİNDEN LİNK > BAĞLANTI VERSİYON > SÜRÜM, UYARLAMA EKSTRA > FAZLADAN İMİTASYON > TAKLİT OPTİMİST > İYİMSER SAVE ETMEK > KAYDETMEK...
  3. T

Dilimiz Türkçe mi?

Dilimiz Türkçe mi? Dilimiz Türkçe mi? Birazcık durun ve düşünün. Beynimize dört yandan kement atan mazeretlere inat birazcık düşünün. Bir an mahallenizi gözünüzün önüne getirin. Evinize giderken önünden geçtiğiniz dükkânları hatırlayın. Berberin, kasabın, manavın, kitapçının kısacası her...
  4. T

Türk Dil Kurumu Linki

Arkadaslar herkesi baglayan ve resmiyette de tek yetkili kurum Türk Dil Kurumu linki... Merak ettiklerimizi ve ihtayacimiz olan (Dil ile ilgili) herseyi burda bulabiliriz... http://www.tdk.gov.tr/TR/Default.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE
  5. T

Kitap okumaya teşvik

arkadaslar , türkçe ögretmeniyim ve cocuklara kitap okumaya tesvik icin bir calismam var bu konda afis hazirlamak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. simdi söyle birsey düsündüm en cok kitap okuyanlari "kitap kurdu" en az okuyanalarida "elma kurdu" olarak yazip siniflarin...
Yukarı Alt