Arama sonuçları

1. Cengiz Ünsal

Punto boyutu

Konu doğru yerdemi bilmiyorum en uygun burası gördüğüm için buraya açtım, yanlış yerde ise özür dilerim şimdiden. sorunum, yazı boyutu çok küçük örneğin 500x500 ebatında bi sayfada en büyük puntoyu kullanarak yazıyorum ama yinede yazılar küçük çıkıyor, acemi olduğum için pek fazla bilgim yok...
  2. Cengiz Ünsal

Menü Butonları

işime yarıyacak bunlar eline sağlık
  3. Cengiz Ünsal

Ülke Bayrakları

güzel paylaşım tşkler
  4. Cengiz Ünsal

İkon istek!

bu tür ikonlar varsa tasarlamak gerekmez aslında ama yoksa tasarlıyabilcek arkadaşlardan rica ederim yapabilirlerse ne mutlu bana olmazsa canınız saolsun sorun değil düşünmeniz yeter.
  5. Cengiz Ünsal

İkon istek!

Slm Geçenlerde arkadaşımla bir site kurdum şuan tasarım aşamasında. Doğru dürüst ikon bulamadım, hepsi farklı farklı oluyor aynı şekilde ikonlar varsa renkleri falan görünüşleri örneğin benim aradığım, anasayfa portal takvim SSS arama üye listesi üye grupları profil özel mesajlar kayıt...
  6. Cengiz Ünsal

Slm Arkadaşlar

Hoş bulduk teşekürler
  7. Cengiz Ünsal

photoshopta dekupe yapmak- yardım

Hoşbulduk saol uyardığın için, peki yardım edicek yokmu
  8. Cengiz Ünsal

photoshopta dekupe yapmak- yardım

Arkadaşlar dün CS2' yi yükledim. Photoshop kullanmaya ve öğrenmeye çok meraklıyım. Daha acemi olduğum için sizden bir kaç bişey isticeyecektim. 1-herhangi bir resimde belli bir bölgeyi nasıl kesicez temizlicez, örneğin aşağıdaki resim; oyuncu haricindeki diğer bölgeleri nasıl temizlicez...
  9. Cengiz Ünsal

Slm Arkadaşlar

Siteye dün başvuru yaptım bugün onaylandı çok güzel bi siteyi benzeyor herkezin yararına faydalı şeyler var. Kendimi tanıtim; Cengiz Ünsal 18 Yaşındayım Lise 4 Öğrencisiyim (Muhasebe) İstanbul (Beyoğlu) da oturuyorum Herkeze Merhabalar diyorum!...
Yukarı Alt