Arama sonuçları

1. cavit nogay

paylaşım...

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200, Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin...
  2. cavit nogay

10x21 arkalı önlü insört (eleştirilere teşekkürler)

mustafa bey genel olarak iyi görünmekte bence basılmasında bir mahsur yoktur yalnız SICAK EKMEK ALMAK İSTEYEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE DUYRULUR yazısı iki kere geçmiş birini çıkarın ve yine ayrıca tahsih var DUYRULUR değil DUYURULUR - POAÇA değil POĞAÇA olmalıydı. çalışmalarınızda...
  3. cavit nogay

Oyun: Onu Boşverde

onu boşverde paran cebinde kalsın :)
  4. cavit nogay

yapılan çalışmalarımızı koruma

burçin hanım çalışmalarınızı kendi adınıza tasdikletirseniz hukuksal açıdan hakkınızı aramak için elinizde gayet yeterli deliller olur ve inanın mutlaka hakknızın karşılığını alırsınız hemde fazlasıyla... saygılarımla...
  5. cavit nogay

Gelişim için Tamamlanmamış Manifesto (Bruce Mau)

ilginize ben teşekkür ederim. ayrıca 10uncu maddeye özellikle dikkat çekmek isterim....
  6. cavit nogay

Grafik Tasarımının Hammaddeleri (Teknik Bilgi)

arkadaşlar iliginize ben teşekkür ederim...
  7. cavit nogay

ilginize ben teşekkür ederim... saygılarımla...
  8. cavit nogay

Bruce Mau'nun Toronto'daki tasarım stüdyosu dünyaca ünlü isimlerden oluşan bir müşteri portföyüne sahip. Ama Bruce Mau asıl teori ve pratikte tasarımcılığa yaptığı katkılarla tanınıyor. Kendine özgü tasarım felsefesini hayata geçirebilen, bunu yaparken de paylaşmaktan, öğrenmekten ve eğlenmekten...
  9. cavit nogay

hepimize lazım olan bilmemiz gereken bilgiler, ilginize ben teşekkür ederim...
  10. cavit nogay

Grafik Tasarımının hammaddeleri : Çizgi, Ton, Renk, Doku, Biçim, Ölçü, Yön.( Çizgi Çizgi; düz ya da kıvrımlı, kalın ya da ince, sürekli ya da kesik, grenli ya da keskin özelliklere sahip olabilir. İki görsel unsur arasına konulacak bir çizgi, bakanları bunları optik olarak ayırması...
  11. cavit nogay

katılım belgesi

@Yaşar Karadeniz Raşit bey yaşar beyin dediklerine aynen katılıyorum ve bir eklemede ben yapmak istiyorum evet renkler gayet hoş olmuş ama okulun logosu renkleri itibariyle bütünü bozmuş yani logo tasarımda çok fazla sırıtıyor ya logoyu ordan kaldırın sadece alttaki ufak logo kalsın yada...
  12. cavit nogay

yapılan çalışmalarımızı koruma

burçin hanım durum üzücü bir hal almış şu linki lütfen inceleyiniz http://www.tasdix.com/ ayrıca firmalardan gerekli izini almadan portfolyolarınızı sergilemeyin bunun ciddi olarak hukuksal yaptırımlarıyla karşılaşabilirisiniz. diğer grafiker arkadaşlarda yukarıdaki linki bir incelesinler...
  13. cavit nogay

özkaya market

burçin hanım üzülerek belirtmek isterimki çalışmanızı hiç beğenmedim lütfen bu tarzda daha önce yapılmış örnekleri inceleyiniz eminimki çok daha güzel bir iş ortaya çıkaracaksınız çokça örnekler yapın bir çalışmanızın bir yerini beğenirseniz şayet orasını saklayıp başka yerlerini değiştirin...
  14. cavit nogay

Erkekleri Unutmadık. Baylar İçin Kaprizen Parfüm

Hakan Bey kardeşim ozaman ilham periniz sizi hiç yalnız bırakmasın. (yemek yerken ve uyurken hariç tabi :) )
  15. cavit nogay

İlk Çalışmalarım

Kıymetli forum sakinleri bu konuya mehmet bey dışında hiç kimseye cevap yazmayacağımı belirtmek isterim eğer yazdıklarıma karşı cevap yazmak isteyen bir arkadaşımız olursa ister özel mesaj atsın isterse başka bir isim altında bir konu açsın orada tartışalım zira mehmet beyin konusunu gereksiz...
  16. cavit nogay

Erkekleri Unutmadık. Baylar İçin Kaprizen Parfüm

hakan bey kardeşim öncelikle böyle güzel çalışmalar yaptığınız için sizi kutlamak isterim. bütün çalışmalarınızı incelemiş olmasamda gördüklerim zaten sizin gayet yetenekli ve başarılı biri olduğunuz kanısına varmama yetti eğer çalışma yapanları motive etmek gerekiyorsa bence ilk motive edilecek...
  17. cavit nogay

ice cream yapımı (uygulamalı)

değerli bilgileri bizimle paylaştığınız için teşekkürler
  18. cavit nogay

İlk Çalışmalarım

@Lale baktıroğlu Sayın Lale Baktıroğlu öncelikle konuya kayıtsız kalmamanızdan dolayı teşekkür ederim. inşallah ileride iş hayatınızda belli bir tecrübe ve kariyere geldiğiniz zamanda aynı tutum ve düşünceleri taşırsınız ve ayrıca imzadaki yazı bir espiri illa bu espiriyi anlamamakta ısrarcı...
  19. cavit nogay

İlk Çalışmalarım

şimdi sıra geldi bana herkes baya bir düşüncesini yazmış birde ben yazayım belki olay aydınlanır... öncelikle mehmet metin beyi kırmak istemezdim amacım kesinlikle bu değildi amacım sadece grafikerlik mesleğinde kanayan bir yara haline gelen olaya duyarlı grafikerlerin dikkatini çekmekti...
  20. cavit nogay

İlk Çalışmalarım

@Yaşar Karadeniz iyi o zaman arabanızla ilgili bir sıkıntınız olursa bir grafikere müracaat edin :)
Yukarı Alt