Arama sonuçları

1. yakup ozbek

tpx pantone

arkaadşlar nerdeyse 1 haftadır tpx pantone arıyorum tekstilde tpx kullanıp photoshoptada c pantone oldugu için karsılastıramıyprum. Elinde tpx pantonenin cs de karsılıgı yada tpx pantonesi olan arkadaş varsa bana yardımcı olabilirmi.
  2. yakup ozbek

İstanbul'da Desinatörlük kursu.

İstanbul Avrupa yakasında ikamet edip cumartsi ve pazar hafta sonu desinatörlük kursu almak isteyen arkadaşlar için öğrencinin evinde özel birebir kurs verilir. İrtibat için özel mesajla ulaşabilirsiniz.
  3. yakup ozbek

Digital Baskı Renk Ayarı Yardım

Dijital baskı makinası kullanıyorum. Baskı öncesı deseni CMYK ya çeviriyoruz. benim sorunum mavi renk. mavi renklerde hep saks mavisi basıyor parlak gece mavisi yada parlak laciveert yaptıgımda desen değişiyor. renklerine ayrılmış deseni RGB ye çevirdiğimde problem olmuyor ama sonuçta dijital...
  4. yakup ozbek

keloğlan ve nasrettin hocanın vektörel resimleri

merhaba arkadaşlar bana acil olarak keloğlan ve nasrettin hocanın vektörel resimleri lazım elinde olan paylaşabilirmiş :S
  5. yakup ozbek

İstek Fırıncı Karikatürü

Merhaba arkadaşlar bitane fırıncı logo yaptırmak için karikatürlü eli tepsili gibi şeyler istedi çok aradım ama bulamadım elinizde varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  6. yakup ozbek

Kocaeli/Gebze de Desinatör'lük Dersi verilir....

Gebzede öğrenicinin evinde Hafta sonu corel draw ve photoshopta program kullanımı yanında emprime baskıya dair herşey, renk ayrımı flim çıkış cmyk ve etiket folyo kesim folyo çizim eğitim verilir. aynı zamanda işlerini yetiştiremeyen emprime firmalarına evimde desen çizebilirim.. iletişim ...
  7. yakup ozbek

bir sorum olacak !

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak photoshop la ilgili. Mesela corel de bişeyi kopyalayı ctrl+D ile duplicate yapabiliyoruz. bunun aynısını photoshopta ara ölçülerini verereken istediğimiz yene duplicate edebiliyomuyuz?
Yukarı Alt