Arama sonuçları

1. H

photoshopta türkçe karakter problemi

arkadaşlar photosop cs serisindeki var olan türkçe problem için sorunu giderecek yöntem burada:) Ki o problemi bende yaşadım çalışan bir üniversite öğrencisi olarak girdiğim şirkette iş takip fomuyla çalışıyorum malesef o problemi bende yaşadım ve ister istemez bütün üretgenliğimi kısıtladı ve...
  2. H

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

arkadaşlar illustrator sorunlarınız yada problemlerinizi gerekli her türlü desteği veririm İYİ ÇALIŞMALAR
  3. H

Tikla Bu ÇildinliĞa Son Ver

:( !!BU ÇILGINLIĞA SON VER!!! Kısırlaştır ve Serbest bırak Projesinin "AIG" adlı şirket tarafından yürütülmesi pek çok şikayet alan ilgili kurumlar İstanbul Sarıyerdeki barınağı ziyaret etti ilgili dokumanların videosu linktedir.:mad: VİDEOYU İZLEDİKTEN SONRA SONUNDA ÇIKAN E-POSTA ADRESİNE...
  4. H

Illustrator başlıca kısyolları

Eğer PC kullanıcısı iseniz o zaman Cmd yerine Ctrl, Opt yerine Alt tuşlarını kullanmalısınız. selectionVDirect selectionAMagic WandYLassoQPenPAdd Anchor Point=delete Anchor Point-Convert Anchor PointShift+CTypeTLine Segment...
  5. H

Mesh aracının genel tanımı

Mesh illustratorun bir aracıdır. Plastik gibi duran bütün çizimler onunla kendini orjinalliğini boyutunu buldu Bu araçtan önce vectorel çizilebilecek her şey bütünüyle bir sorundu. Bir yuvarlak form çizerseniz onu mesh ızgarası ile topa çevirirsiniz vektörel forma kısa zamanda bir bünye yada...
Yukarı Alt