Arama sonuçları

1. S

şekerli yiyecekler 17 JPEG 300DPI

sanırım linkde sorun var kontrol edermisiniz:)
  2. S

Yüksek Çözünürlük Baharat ve Bakliyat

çok teşekkürler artı rep nasıl vercem.....
  3. S

CCVision Creative Collection - Butterfly V.6

rapide cözüm bulursanız indircem:)
  4. S

efe ve zeybek

teşekkürler metin bey bende bir tane ekleyeceğim kendi yaptığım efeyi:)
  5. S

araba tutkunlarına muhtesem nostalji arabalar

teşekkürler yaşar bey arşiv gümleyince yeniden arşiv yapmak kolay değil ama sayenizde sanırım eskisinden güzel olacak:)
  6. S

yüksek çözünürlükte sağlık konulu resimler

sanırım linkde sorun var:)
  7. S

Araç Nasıl Giydirilir? (Oracal Türkçe Görsel Eğitim Videosu)..

serkan abimize ve elbette Oracal A.Ş. ye teşekkürlerimi borç bilirim
  8. S

Photoshop CS4 ile gelen Devrim : Content Aware Scale

resimde yine bazı bölümleri yok ettiği görülüyor ama enine uzun resimde soldaki banklar 4-5 adet görülürken oranı değişen resinmde 3 den sonrasını görmek imkansız ve sağdaki ağaclar içinde aynı durum söz konusu orjinal resimde derinlik varken değişen boyutta derinlik hissi kalmamış. bunu ben...
  9. S

Ultimate Adobe Photoshop Brushes Collection! -->neler var neler :)

emeğine ellerine sağlık harika fırcalar.
  10. S

efe ve zeybek

@darkgorgoth aynı dertten bende muzdaribim:) aynı zeybek ve efe eps psd pdf ai farketmez arıyorum ama yok bulamadım.:(
  11. S

" card " eps uzantılı

güzel paylaşım teşekkürler.
  12. S

takı takmış bayan resmine ihtiyacım var

ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar :) müşterim kışkırtıcı bir gülüşü olan aynı zamanda güzel bir yüzü olan ve üzerinde gümüş kolya bümüş bilezik takan birini istiyormuş:):D buradaki resimleride arşivime ekledim:) kendisi bulacak bir poster den beğendiği resmi bulup getirecek:) hepinize...
  13. S

teşekkür ederim eğer başka bulamazssam 3. resmi kullanıcam sanırım.
  14. S

merhaba arkadaşalar benim yüksek çözünürlükte takı takan bayan resimlerine ihtiyacım var elinde olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  15. S

kurumsal kimlik paketi (cdr.dosyası) logo, çepli dosya, karvizit, zarf, antetli kagıt

@Burak Hüseyin teşekkür ederim evet çalışıyor:)
  16. S

kurumsal kimlik paketi (cdr.dosyası) logo, çepli dosya, karvizit, zarf, antetli kagıt

@Burak Hüseyin emeğiniz için teşekkürler link sanırım bozulmuş ölmüş tabirini kullanmak hoşuma gitmiyor.
  17. S

Vektör Film Şeridi

yorum bekliyorum:D dijital folyo baskı olarak kullanıldı :D bir uzman olarak görmeyin lütfen cırak olarak görebilirsiniz ama:D
  18. S

Vektör Film Şeridi

@Abdullah Şahin hemde nasıl oldu bir bilsen tasarımı bir ara burayada koyarım.:)
  19. S

Vektör Film Şeridi

çok teşekkürler cine cafe diye bir yere baskı yapmam gerekliydi tam aradığım şey cok cok teşekkürler:)
Yukarı Alt