Arama sonuçları

1. enjoyinger

Stajyer Eleman Aranıyor

Adobe Illustrator ve Photoshop'ta yapılmış ''KENDİ'' çalışmaları bulunan ve bizimle paylaşabilecek. İş ciddiyetine sahip, para kazanmaktan ziyade amacı ''uygulama ile öğrenmek'' olan stajyerlerin başvuruları değerlendirilecektir. Seçeceğimiz arkadaşımıza bilgi ve birikimimizi aktaracak...
  2. enjoyinger

Profesyonel Grafik Tasarım

ON YILI aşkın matbaa ve ajans grafikerliği toplamında, masaüstü yayıncılık alanında mihenk taşı olan PROGRAMlardan PS, AI, ID programlarına tam hakim olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. ARADIĞIM ÖZELLİKLER Yüksek bir maaş beklentim olmamak ile birlikte; saygı, güven çerçevesinde, amacın...
  3. enjoyinger

Embed olan bir resmi Illustrator'den (öğneğin 2 tıkla Photoshop'ta açmak)

Illustrator'e Place ile aldığımız ve embed olan resimleri, Embed özelliğini kaldırmadan, Photoshop'ta iki tıkla, hadi üç tık ile açıp güncelleyebileceğimiz bir kombinasyon mevcut mudur? Teşekkürler arkadaşlar... :clap2:
  4. enjoyinger

''B İ L İ R K İ Ş İ'' (Serbest Grafik Tasarımcı)

Grafik Tasarım hedef kitlesine verdiği mesaj ile ürün/hizmete talebi artırır. İşte bu nedenle sektörel deneyimi ve sektör çeşitliliği fazla olan biri ile çalışmalısınız. Yukarıda inandığım sebepler ışığında, önemli markalara çalışmış kreatif ekibe dahil bir tasarımcı ile minimal şartlarla yola...
  5. enjoyinger

ıllustrator baskıya hazırlık süreci

Merhaba arkadaşlar, Eminim ki illustrator programını belirli düzeyde öğrenmiş ancak baskı sürecinde karşılaşması muhtemel sorunlar için bu programa geçmeyi cesaret edemeyen çok arkadaşımız vardır. Bir çok efektin kullanıldığı taşma paylarının ama artboard'a dahil ama bleed olarak...
  6. enjoyinger

Macintosh'a biri kaçti!..

rkadaşlar merhaba. Klavyeden yaptığım birşey sonucu artık seçtiğim dosya, belge, program ne ise ingilizce olarak sesli tekrar ediliyor. Sanırım macintoshun sesli yardımı gibi bişey. Bunun iptalini aradım bulamadım. Yardımınız için teşekkür ederim.
  7. enjoyinger

Font hatasi acil yardim

Merhaba. Macintosh sistemde çalışıyorum. Suitcase kullanıyorum. Aşağıdaki iletinin neden çıktığını bilen ve yardım ecedek arkadaşlara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim. ''There was a conflict when attempting to activate the font EurostileBold in the suitcase Eurostile for this document...
Yukarı Alt