Arama sonuçları

1. Hür Onar

Vutek dijital baskı makinası operatörleri

3.20 ve 5 metrelik VUTEK Dijital makinalarımızda çalıştırılmak üzere operatör arkadaşlar aramaktayız.Benzer makinalarda çalışmış arkadaşlar da olabilir. İşyerimiz Dudullu organize Sanayi Bölgesindedir. Bu bölgeye yakın yerlerde oturanlar için servisimiz mevcuttur.Yemek ve mesai ücreti...
  2. Hür Onar

Türk Bayrağı Tüzüğü ve Türk Bayrağı Çizim Planı

@Hasan Kovan https://www.grafikerler.org/corel-draw-dersleri/11684-nizami-turk-bayragi-pratik-cizimcdr.html#post65714 corel'de yapılan pratik çizim burada mevcut... Kolay gelsin.
  3. Hür Onar

Türk Bayrağı'nın Vektörel çizimi (Resimli anlatım)

Yalnız dikkat edilmesi gerekli bir husus var...Ayındış çemberinin merkezinin (soldan sağa)uzaklığındaki ölçü "uçkurluk içinden",yani kırmızı alanın başladığı yerden olmalı. Bunun için kırmızı alanı(eksi uçkurluk ölçüsü) 100 x 146.67 olarak ölçülendirip enson "uçkurluğu" dışa eklemek gerekir...
  4. Hür Onar

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

her doğan yeni gün KURU kalmam için bir vesile... onun için hiç YAŞlanmıyorum... Biraz YILLANMIŞ olabilirim... O da hayatımın daha lezzetli olmasını sağlıyor... GENÇLİK Mİ? o zaten ruhun bir özellği... Ey türk gençliği... nidasını her duyduğumda "efendimm.. burdayım "diyorum... Çoğunuzun hikaye...
  5. Hür Onar

Anneler Günü

yarın annemin elini öpmeye yine onun dualarını almaya gideceğim.... Halâ yaşadığım bu mutluluğu allah hepinize nasip etsin...
  6. Hür Onar

Hangi Takımlısınız ?

Dünya birinciliğini Tatmış ;avrupa kupaları sahibi mutlu bir taraftarım.
  7. Hür Onar

Gündeme Dair

Gayet net ve anlaşılır bir açıklama ...elinize sağlık... 2 dernek kurmuş, birçok dernek yönetim kurulunda faaliyette bulunmuş biri olarak gündemdeki konunun bu yönünü nasıl işlesem diye düşünürken bu "uyarıcı" yazınız iyi oldu... Kurulduktan sonra ayakta kalabilmenin zorlukları ile ilgili...
  8. Hür Onar

Güneş Fırtınası 2012'De..

Bu "KIYAMET " SENARYOLARINDAN sadece bir tanesi ... 2012 bir çok araştırmada ortaya çıkan ortak rakkamlardan bir tanesi... Ama hangi takvime göre olduğu hususunda netlik yok... Maya ve Mısır piramitlerindeki takvimler de 2012 ye kadar... Bazı gruplar son 50 senede kaynağı belirsiz bir...
  9. Hür Onar

coreldraw da dekupe yapmak

@asimavim_24 Dekupe işlemi için resmin etrafına NOKTALIYA NOKTALIYA çizgi çizme işleminden bahsediliyor. Çizgiyi başladığınız nokta ile birleştirip kapattıktan sonra,zoomla yanaşıp noktaları taşıyarak ve gerekli yerlerde çizgileri eğrilterek temiz bir KESİM yapabilirsiniz.
  10. Hür Onar

NİZAMİ TÜRK BAYRAĞI pratik çizim.cdr.!

eğer çok küçük baskılarda kullanacaksanız son aşamada "beyaza boyama esnasında" ÇİZGİLERİ "RENKSİZ YAPABİLİRSİNİZ. Renk skalasının en üstündeki çarpı işaretli yere sağ tuş ile tıklayınız...
  11. Hür Onar

NİZAMİ TÜRK BAYRAĞI pratik çizim.cdr.!

değerli arkadaşlar...başka bir bölümde açtığım konuyu burada da açtım. "BENDE BAYRAK ÇİZİMİ VAR NASIL OLSA "DEMEDEN çiziminizi bir kontrol edin ... birçok çizimde UÇKURLUK UNSURU "YANLIŞ"OLABİLİR. UÇKURLUK BAYRAK ÖLÇÜSÜNE DAHİLDİR. Ayrıca not: bayrağı çok küçük ölçüde basacaksanız;enson...
  12. Hür Onar

corel'de pratik nizami Türk bayrağı çizimi

evet... Yıldızın bir uçunun aya bakması gerekiyor... benim anlatımda kullandığım yöntemde "18 derece",corelin çizdiği yıldızı istenilen hale getirmenin pratik yolu... Türk bayrağı ile ilgili "kanunda yer alan madde ve detayları içeren "tüzük" sitemizde var... sabit başlık olarak yer...
  13. Hür Onar

Türk Bayrağı Tüzüğü ve Türk Bayrağı Çizim Planı

Değerli arkadaşlar... "bayramlar ve törenler el kitabı" adlı neşriyatta bayrak kanunu ve ilk iletide gördüğünüz "tüzük "metnini bulabilirsiniz.google dan indirebilirsiniz.İlginizi çekebilecek bölümler de var. kolay gelsin.
  14. Hür Onar

corel'de pratik nizami Türk bayrağı çizimi

değerli arkadaşlarım... yukarıdaki çalışmayı jpeg olarak yüklememin sebebi... Bu çalışmadan faydalanmak isteyenler bilgisayarlarına kaydedip, corelde açıp bakarak çalışabilmeleri içindir. Çeşitli çizim yöntemlerinden birisi olan bu çalışma ;orta seviyede bir kullanıcı için 2-3 dakikada...
  15. Hür Onar

Hangi Takımlısınız ?

bizim takım şassızlıklarla boğuşmasına rağmen yine şampiyonluğun en büyük adayı.. sene başında bir antrönümüz vardı...skıb adında(böyle okunuyor)bilyorsunuz...Bilmeyenler için söyliyeyim "Skıb bıraktı galatasarayı" ...
  16. Hür Onar

Corelde TÜRK BAYRAĞI yapalım *****

Söz konusu "TÜRK BAYRAĞI" her ne sebeple olursa olsun çiziyormuş gibi yapılmaz... bunun bir kuralı olduğunu bilmeyen yeni başlıyanlar "ha budur" diyip bir kare çizip yaptığı Türk bayrağını orada burada kullamaya başladığında "bunu nereden öğrendin" sorusuna grafikerler .org da öğrenmiştim...
  17. Hür Onar

Corelde TÜRK BAYRAĞI yapalım *****

"Türk bayrağı tüzüğü" ve "Türk bayrağı planı" ile ilgili iki konu açtım... "hem teorik hem pratik işte grafik" adlı bölüme... Adminler bunu sabit başlık halinde bir yere koyabilirlerse iyi olur bence... Hayırlı olsun...
Yukarı Alt