Arama sonuçları

1. Sedat ÇAKIR

Düzenli bayan freelancer fotoğrafçı aranmaktadır

Fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren firmamızda fotoğraf ekibimize destek vermek üzere anlaşmalı bayan freelancer fotoğrafçı aramaktayız. İlgilenen fotoğrafçıların, fotoğraflı CV'lerini portfolyosu ile göndermesi gerekmektedir. - Fotoğrafçılık konusunda en az 1 yıl tecrübeli - Tercihen...
  2. Sedat ÇAKIR

CorelDraw ICC Profil??

Arkadaşlar, Coreldraw'da işi baskıya yollayacağım fakat matbaa ICC profil olmasını ve layerların kapatılmasını istemektedir. Bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim.. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  3. Sedat ÇAKIR

Freelens Grafik Tasarım (Matbaa ve Promosyon)

Tasarım konusunda CorelDRAW,Photoshop programlarına hitaben; Matbaa Tasarımları; • Logo Tasarım ve çizim • Kartvizit Tasarım • Magnet • El İlanı • Photoshop' lu /Rötuşlu) Fotoğraflarınız • Kurumsal kimlik (Kartvizit-Antetli-Zarf) • Kitap,Dergi Kapağı Tasarımı • Sertifika ve Onur Belgesi...
  4. Sedat ÇAKIR

Flash önizleme Yardım!

Flashta template düzenliyorum fakat bir kaç değişiklik yaptım bunları programda nasıl önizleme yapabilirm. Acemiyim flash' ta yardımcı olursanız sevinirim...
  5. Sedat ÇAKIR

Corel Draw Save Dosyaları

Arkd.lar Corel Draw X4' te yaptığınız ayarları renk paletine eklenen renkler, kısayollar sayfa açılış ayalrı corel açılş ayarları bunları kaydettiği dizin neresdir bilen varmı?
  6. Sedat ÇAKIR

Matbaa (Grafiker) İş Arıyorum!

Merhablar; Adım Sedat S.Adım ÇAKIR matbaa ağırlıklı iş arıyorum.İlgilenen arkdaşlarımın PM(özel mesaj) yolu ile yada e-mail ile iletişime geçerseniz sevinirim.Bilgilerim aşağıdadır... — Yaşadığım şehir: İstanbul - Kartal — Eğitim : Mesleki Açıköğretim Lisesi(Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık) —...
  7. Sedat ÇAKIR

font arıyorum

arkdaşlar aşağıdaki resimdeki markanın fontunu arıyorum logosuda olabilir ayıptır sölemesi çözünürlük çok düşük çizemedimde =)
  8. Sedat ÇAKIR

Corelde ortalama yardım

Arkadaşlar resimde göstermiş oldugum şekilleri ve ona benzerişleri nasıl ortalayabilirm ikisinn ortasına...
  9. Sedat ÇAKIR

Corel X4 yazı sorunu

Arkadaşlar corel x4 de paragraf yazı yazarken " tuşuna bastığım zaman bu tur işaretlerde farklı işaretler çıkıyor klavye dilim türkçe onda problem yok normal corel 11 de sorun yok windowstada sorun yok klasore de ad verebiliyorum öyle ama corel x4 de ne oluyorsa yazmıyor " şeklini.nasıl...
Yukarı Alt