Arama sonuçları

1. B

Bu şekilde bir logo yapabilecek ?

Daha okunaklı bir font geliştirmelisiniz. Ayrıca Nike ın poşette durduğu yer yanlış ve ölçüsüde büyük.Ayrıca gövdedeki GSS logosuna efekt uygulamayın sade bırakın.en olumlu yer GSS logosu ondada efekt var . üzerinde çalışmalısınız kolay gelsin.
  2. B

kuraklık ilk çalışmam

@angelweb sen en allttaki linki yapıştırmışsın onun üstünde 2 tane daha var onlardan birtanesini yapıştır
  3. B

yardımınıza ihtiyacım var

Firmanın ismi BULUT sa ortadaki U harfleri mutfak dolabı yapmaya elverişli harfler yada sadece baştaki B harfini kullanıp çift katlı dolap yapılabilir ama elverişlli bir font seçeceksin yada kendi fontunu kendin çizeceksin şimdiden kolay gelsin.:)
  4. B

ortak nokta

Görseli sade bir logo fena sayılmaz. Yalnız afişin boyutuna göre (kaça kaç afiş ?) aşağıdaki banka logoları biraz daha küçültülebilir.Ortak nokta amblemi biraz daha büyültülebilir.son olarak daha iyi bir renk seçilebilirdi yinede eline sağlık.
  5. B

Web Takımı Logo

çok hoş görünüyor emeğinize sağlık
  6. B

Edicafe Logo çalışmalarım

7 numaradaki fincanıda E harfiyle beraber siyah yapsan daha bir bütün olacak ve güzel olur heralde.eline sağlık.
  7. B

Burweb için Logo

hakan beye katılıyorum logonda degrade renk geçişleri varki olmamalı başarılı bir logoda. Ayrıca logonu küçültüp kalemin üzerine koyduğun zaman büyük haliylede aynı etkiyi gösteriyormu ona dikkat etmelisin. dünyada en başarılı tabir ettiğimiz logolar 3 renk ve altndaki logolardır. Birde...
  8. B

A5 büroşür boyutları ne kadardır

hangi grafik proğramı olursa olsun pc (ctrl+n) mac (elma+n) ile sayfa açtığın zaman otamatik olarak A3, A4, A5,B4, B5 VS gibi ölçüleri hazır seçebilirsin. Ölçünün değerini öğrenmek istiyorsan yan tarafındaki kutucukta ülçü değerlerinide görebilirsin.:)
  9. B

Sosyal Afişler

çok iyi aydınlattın bizi saol:)
  10. B

Logo Yaptırmak İstiyorum (Yardım)

sen yaptığın logoyu bir resim olarak at buraya yapabileceğimiz bir şeyse fikrimizi yansıtırız.
  11. B

Perdeci için Yapılmış logo

logonuzu beğendim emeğinize sağlık. ben olsaydım böyle yapardım.fikir yine sizin sizi etkilemeyim. benim fikrim böyle e harfi daha da belirgin oluyor bence
  12. B

Kahraman Tazeoğlu Kitap Kapak

Fontları bence tekrar gözden geçir. daha iyi bir font
  13. B

Logo yarışması için hazırladığım logolar

Ahmed bey elinize sağlıkda enerjinizi biraz başka yarışmalarada ayırsaydınız yorucu olmadımı bu kadar logotype. 15. sıradaki sade logo iş yapar bence.kırmızı siyah olan başarılar size inşallah kazanırsın.
  14. B

1 mayıs işçi bayramı için 50x70 afiş

@Fatih Coşkun Fatih bey böyle bir şey demek istediniz galiba tabiki bu deneme amaçlı olduğu için üzerinde daha titizlikle çalışılıp kusurları giderildiktan sonra ortaya güzel bir şey çıkabilir.
  15. B

@Fatih Coşkun okey şimdi anladım doların duvara yaklaştığı yerlerin altından tuğla falan çıksaydı diyosun. başka bir denememde tuğlalı bir çalışma denemiştim ama doları hep başından beri altın olarak düşündüğüm için senin söylediğin hiç aklıma gelmemişti.müsait bir zamanımda senin fikrini bi...
  16. B

İstanbul için yaptığım tanıtım afişi

Başarılı bir afiş için öncelikle afişde boşluklar bırakmalısınki etki gücününü arttırmalısın yani (afişte hem istanbul resmi yukarda var alttada grafiksel çizimi var, sağ tarafta istanbul logosu sol tarafta 34 istanbul yazıyor, altındaki yazı çok küçük ve beyaz arkasındaki evlerde beyaz, yazı...
  17. B

TANGO 3S AFİŞ Çalışmam

afişin üzerindeki dans eden tango resmini sizmi çizdiniz yoksa hazırmı yapıştırdınız afişe. eğer hazır ise pek fazla emek harcanılmış bir afiş değil.yinede emeğinize sağlık sede bir afiş.
  18. B

Yorumsuz... Sadece İSYAN ediyorum...

resmi biraz daha büyük yükleme imkanınız varmı üzerindekileri ne okuyabiliyorum ne görebiliyorum emeğine sağlık
  19. B

Eskişehir Valiliği Logo/Amblem Yarışması

İlgilenen arkadaşlara duyurulur. ESKİŞEHİR VALİLİĞİ AMBLEM/LOGO TASARIM YARIŞMASI Bu yarışma, Eskişehir Valiliği tarafından düzenlenmiştir. Eskişehir, tarihinde pek çok medeniyetleri barındıran, sürekli gelişen şehircilik anlayışı ve uygulamalarının yanı sıra 2 üniversitesi, yüksek...
  20. B

@Fatih Coşkun yorumun için çok teşekkürler. dolar amblemini duvarla eniyi bu şekilde bir bütün olarak sağlanır diye düşündüm.yani duvarla doların kesiştiği yerlerden dışa doğru bevel embos özelliğiyle kabartma verdimki doların duvarın içine gömülme görünümünü vermek istedim. Ayrıca o dolar...
Yukarı Alt